Локомотив (Пловдив) победи с 2:0 Марек в поредната си контрола от лятната подготовка. Изненадващо на мача в Банско се появи собственикът на "смърфовете" Константин Динев. Недолюбваният от феновете бизнесмен изгледа срещата в компанията на сина си Иван и приятели - бойци от ММА. На мача присъстваха около 100 зрители, като беше охраняван от частни гардове.

Точни за "смърфовете" в срещата с дупничани бяха Бранимир Костадинов през първата част и Славчо Шоколаров през второто полувреме.

В 21-ата минута Венцислав Бонев сгреши с пас в наказателното поле на Марек, Валери Георгиев отне топката и я подаде точно на Бранимир Костадинов, който от точката на дузпата със силен удар по земята вкара за 1:0.

В 61-ата минута избраниците на Емил Велев получиха пряк свободен удар на добра позиция и Славчо Шоколаров с прекрасно изпълнение прехвърли стената, правейки резултата 2:0.

ЛОКО (Пд) - МАРЕК 2:0
1:0 Бранимир Костадинов (21), 2:0 Славчо Шоколаров (61)

Локомотив (Пловдив):
Йордан Господинов, Петър Атанасов, Валери Георгиев, Димитър Мичков, Раде Дуглич, Марко Ристич, Георги Вълчев, Богомил Дяков, Ели Маркес, Бранимир Костадинов, Здравко Лазаров-капитан. След почивката влязоха: Славчо Шоколаров, Георги Никифоров, Александър Якимов, Цветан Варсанов

Марек:
Емил Михайлов, Денис Пидев, Венци Бонев, Милен Лахчев-капитан, Борис Николов, Димитър Андонов, Мартин Димитров, Светослав Диков, Петър Тончев, Димитър Стоилов, Димитър Димитров. След почивката влязоха: Пламен Младенов, Георги Стоичков, Кристиян Петков, Анатоли Тодоров, Емил Виячки

Следете с БЛИЦ: "А" група - трансфери и подготовка