Проблем с осветлението на стадион "Берое" за малко щеше да прекрати преждевременно важната европейска квалификация за младежи до 21 години между България и Дания, която "трикольорите" загубиха с 2:3.

БЛИЦ вече ви съобщи за излагацията под Аязмото, където второто полувреме на мача стартира с повече от 15 минути закъснение. Причината може да видите от ексклузивните кадри, които засне камерата на БЛИЦ TV.

Oсветлението на стадион "Берое" изгасна, което шокира хората от УЕФА. Португалският съдия Уго Мигел се чудеше какво се случва и дали изобщо срещата ще може да продължи. След като аварията беше отстранена той даде началото на второто полувреме.

Самият мач също не стартира нормално. Началото му трябваше да бъде дадено в 18:00 часа, но се оказа, че едната от мрежите на вратите е скъсана. Проблемът беше решен и срещата започна със закъснение от 7 минути.