"Левски" победи с класическото 3:0 Пирин (Благоевград) в мач от Елитната юношеска група до 17 години. Възпитаниците на треньорския тандем Емил Кърцелски - Росен Пашов играха добре преди почивката, но допуснаха 2 гола в последните 4 минути на полувремето.

По ирония на съдбата двете попадения вкараха благоевградските близнаци Радослав и Борислав Цоневи. Освен тях в "Левски" играят още две бивши "орлета" - Любо Илиев и Мики Орачев.

Именно четирите момчета от Благоевград направиха разликата между двата отбора. През второто полувреме за "сините" се разписа и юношеският национал Кристофър Димитров, оформайки крайното 3:0.

През миналата седмица новият Пирин падна от "Левски" и при старшата възраст пак в София с 0:4.