Станислав Генчев ще обяви пред телевизионните камери, че подава оставка като старши треньор на Локомотив София след мача със Септември тази вечер, научи БЛИЦ. Този път босът на "червено-черните" Веселин Стоянов няма да успее да спре наставника, както го направи точно преди една седмица. 

Още тогава БЛИЦ написа, че Генчев е заявил пред футболистите, че си тръгва. Впоследствие шефът на клуба разубеди Станислав, но сега връщане назад няма.

Нашата агенция разбра още, че до края на първенството - 25 май, Локо София ще бъде воден от Александър Георгиев, който е главен мениджър на ДЮШ. 

Очаква се до 1 юни най-късно Веселин Стоянов да намери постоянен наставник.  Спрягат се имената на Златомир Загорчич, Александър Томаш и други. 

До часове са възможни и други напускания в Локо София, научи още БЛИЦ.