Станислав Генчев ще обяви пред телевизионните камери, че подава оставка като старши треньор на Локомотив София след мача със Септември тази вечер, научи БЛИЦ. Този път босът на "червено-черните" Веселин Стоянов няма да успее да спре наставника, както го направи точно преди една седмица.
Още тогава БЛИЦ написа, че Генчев е заявил пред футболистите, че си тръгва. Впоследствие шефът на клуба разубеди Станислав, но сега връщане назад няма.
Нашата агенция разбра още, че до края на първенството - 25 май, Локо София ще бъде воден от Александър Георгиев, който е главен мениджър на ДЮШ.
Очаква се до 1 юни най-късно Веселин Стоянов да намери постоянен наставник. Спрягат се имената на Златомир Загорчич, Александър Томаш и други.
До часове са възможни и други напускания в Локо София, научи още БЛИЦ.
Бомба в БЛИЦ: Ето кой поема Локо София от тази вечер
Станислав Генчев ще обяви пред телевизионните камери, че напуска
София, България
19192
0