Ботев (Враца) записа втора победа в контролните срещи от зимната си подготовка. Тимът на Даниел Моралес се наложи над Монтана с 1:0. Единственото попадение в срещата отбеляза Браян Переа.

В  12-ата минута Том Рапнуи центрира отляво, а Переа засече подаването и от няколко метра прати топката във вратата на монтанци.

С този мач завърши и първата част от подготовката на врачани. Утре Ботев пътува за Благоевград, където ще проведе лагер. В събота е следващата проверка на тима, а съперник е Пирин.

Ботев (Враца) – Монтана 1:0
1:0 Браян Переа (12)

Ботев (Враца): Федерико Бариос (46 – Красимир Костов), Браян Мендоса (63 – Цветослав Поповчев), Луис Фелипе Соарес (46 – Петко Ганев), Мартин Кавдански (46 – Меси Биатумусока), Том Рапнуи (46 – Диего Фераресо), Стефан Гаврилов (46 – Антонио Георгиев), Чавдар Ивайлов (46 – Мартин Атанасов), Клери Сербер (63 – Пламен Петров), Петър Кепов (55 – Ивайло Дудушки), Мирослав Маринов (46 – Красимир Тодоров), Браян Перея (55 – Митко Панов)

Следете с БЛИЦ СПОРТ: Зимна подготовка 2023