ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов продължава да прави фурор с изявите си в първенството на ветераните. Taранът заби 4 гола за Витоша (Бистрица) при категоричната победа с 8:0 срещу Искър (Нови Искър). Мачът беше от четвъртия кръг на столичната дивизия.

Winbet - победата е емоция! (18+)

Борисов отбеляза първото си попадение от дузпа, предаде "Филтър нюз", показвайки и снимка от срещата.

БЛИЦ научи, че едно от попаденията му е с глава, а другите две с крак.

С хеттрик за "тигрите" от Бистрица се отличи бившият младежки национал Венцислав Бонев, веднъж се разписа и легендата Георги Пеев.

Това беше четвърта поредна победа за Витоша. Тимът е убедителен лидер във временното класиране. До края му остава само едно гостуване на другия претендент за първото място - Славия.

В същото време мачът Вихър (Требич) и Житен не се проведе, тъй като гостите не успяха да се съберат.