ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Бойко Борисов изигра пореден блестящ мач за ветераните на Витоша (Бистрица). Лидерът на ГЕРБ се разписа веднъж и даде две асистенции за победата с 6:1 над Вихър (Требич) в мач от третия кръг на столичното първенство.

Борисов вкара петото попадение във вратата на домакините в 67-ата минута. Витоша поведе рано с убедителна преднина и реши изхода от срещата още преди почивката, съобщи "Филтър нюз".

Winbet - удвои тръпката от играта! (18+)

Христо Йовов откри резултата в 5-ата минута, Георги Пеев покачи шест по-късно, а Светослав Петров направи преднината на "тигрите" от Бистрица класическа в 29-ата минута. После Пеев се разписа за 4:0 преди Петър Златинов - Топеца да намали с красиво изпълнение преднината на гостите.

През второто полувреме надмощието на Борисов и компания продължи. След разбъркване в наказателното поле той покачи на 5:1 за Витоша.

Крайното 6:1 за гостите оформи Николай Божов, който прехвърли стража на Вихър.

След успеха Витоша оглави временното класиране с 6 точки. Вихър (Требич) остава последен без актив и три поредни поражения.

За Требич играха звезди от близкото минало - Милен Радуканов, Кристиян Добрев, Димитър Стефанов – Бомбата, Дарко Савич, Христо Коилов и др.