Локомотив 2012 (Мездра) победи с 2:0 Черноморец (Балчик) във втората си среща от турнира „Балчик Къп“. Двубоят се игра в Албена. „Железничарите“ откриха резултата в 15-ата минута чрез Тодор Чаворски, който с глава завърши многоходова атака. В 40-ата Николай Цветков-Демона бе фаулиран в наказателното поле и сам вкара отсъдената дузпа за 2:0. Капитанът на Локомотив (Мездра) нацели и един път гредата през първата част.

Наставникът Иван Редовски пусна титуляри предимно младоците в състава си: Ивайло Сайков, Александър Михайлов, Николай Христозов, Георги Павлов, Христо Попадийн, Георги Стоичков, Петър Мицев, Георги Барбов, Тодор Чаворски, Николай Цветков, Мартин Стоичков (Иван Иванов, Петър Василев, Стоян Георгиев, Стоян Димов, Николай Ганчев, Иван Мишев, Ивайло Цветанов, Емил Колев, Георги Василев и Ивайло Бояджиев).

Утре извън програмата на турнира Локомотив (Мездра) ще има спаринг с Добруджа.