Черно море разби с 4:1 като гост Черноморец Балчик в контрола. Илиан Илиев използва предимно юноши от школата на клуба.

В 11-ата минута варненци поведоха. Исмаил Иса центрира отдясно на  наказателното поле и младият Николай Златев на скорост засече топката за 0:1.

В 19-ата минута Златин Станков изведе Исмаил Иса сам срещу вратаря и нападателят с прецизен удар вкара за 0:2.

В 34-ата минута тимът от Балчик намали резултата чрез Румен Николов - 1:2.

В 83-ата минута Васил Панайотов подаде към Мартим Милушев в наказателното поле, който финтира вратаря, но бе съборен. Панайотов изпълни отсъдената дузпа – 1:3.

В последната минута на мача Светослав Николов излезе сам срещу вратаря, излъга го и на празна врата оформи крайния резултат.

Съставът на Черно море: Георги Георгиев, Стефан Станчев, Емил Янчев, Златин Станков, Мартин Дичев, Павел Георгиев, Васил Панайотов, Николай Златев (46-Родриго Вилела), Мартин Милушев (84-Наско Янков), Велислав Василев (75-Светослав Николов), Исмаил Иса (63-Радослав Златев)