Черно море и Берое направиха равенство 0:0 в мач от междинния 20 кръг в “А” група. И двата отбора създадоха доста положения, но така и не успяха да отбележат нито едно.

В 13-ата минута футболистите на Черно море имаха претенции за дузпа. Силен удар на Борносузов се удари в ръката на Станислав Бачев, но съдията Ристоков прецени, че дузпа няма. В 26-ата минута Радослав Бачев стреля с глава след центриране от корнер, но Илко Пиргов спаси. В 44-ата минута Ели Маркес шутира, топката се отклони в гърба на защитник на Берое, стигна до Георги Божилов, но той от малък ъгъл не успя да я насочи към вратата.

В 60-ата минута бе отменен гол на Черно море заради засада на Герасим Заков. Той получи подаване от Божилов и при паса Заков се намираше в засада. В 64-ата минута влезлият като резерва за състава на Берое Искрен Писаров стреля, но покрай вратата на домакините.

След 70-ата минута домакините притиснаха съперника и обстрелваха по-често вратата на гостите. В 70-ата минута Заков би, но вратарят Пейков спаси. В 78-ата минута отново Герасим Заков би, но този път над вратата.

В последните минути и двата тима имаха възможност да реализират. В добавеното време Писаров можеше да донесе трите точки за Берое. В 92-ата минута той нахлу в наказателното поле, но не успя да отправи удар. В 94-ата минута Симеон Минчев пък не можа да стреля, след като беше в удобна позиция./БЛИЦ

Двубоят по минути с БЛИЦ
1 - начало на мача
1 - Дончо Атанасов се опита да изведе свой съотборник, но топката бе избита
3 - центриране в наказателното поле на Берое, но в аут
12 - разбъркване в наказателното поле на Берое, но Адемар не стига до топката
13 - Атанас Борносузов стреля в наказателното поле, топката среща ръката на Станислав Бачев, но разстоянието между двамата футболисти бе прекалено малко и съдията на даде дузпа за Черно море
17 - центриране в наказателното поле на Берое, но Илиев чисти
26 - корнер за Берое, центриране на Станков, Бачев стреля с глава, но вратарят на домакините Илко Пиргов спасява
31 - Ели Маркес центрира в наказателното поле на Берое, но топката излиза в аут
32 - разбъркване в наказателното поле на Берое, защитник обаче чисти напред
38 - натиск на Черно море в последните минути и три поредни корнера
40 - при третия корнер Георги Божилов се размина с топката пред малкото наказателно поле, след като бе отклонена от негов съотборник с глава
42 - удар на Борносузов, но защитник на Берое застава на пътя на топката
44 - пропуск след удар на Ели Маркес, той шутира, топката се отклонява в защитник на Берое и стига до Георги Божилов, но той не успява да стреля към  вратата
45
- 1 минута добавено време
смяна в състава на Черно море, на мястото на Маркес влиза Герасим Заков
60 - отменен гол на Черно море заради засада.
Тодор Колев центрира в наказателното поле, Божилов продължи към Заков, но Герасим бе в положение на засада
62 - смяна в състава на Берое, на мястото на Апостолов влиза Писаров
64 - Станков подаде добре към Писаров, но той стреля покрай вратата
65 - нова атака на Черно море, Заков центрира, Адемар остана под топката, Георги Божилов стреля, но в аут
70 - центриране в наказателното поле на Берое, Домакинов продължи към Заков, той стреля, но Пейков се намеси и улови
72 - Писаров центрира в наказателното поле на Черно море, но Дяков изби в корнер
78 - нов пропуск за Черно море, Герасим Заков шутира, но топката мина на с антиметри над вратата
79 - Георги Андонов стреля от границата на наказателното поле, но топката излезе в аут
90 - 4 минути добавено време
90+2 - Опасен пробив на Писаров, който нахлу в наказателното поле на Черно море, но след това не успя да намери свой съотборник
90+3 - корнер в полза на Берое. След центрирането на Писаров, домакините чистят, след което топката попада пак в него и последва ново по-добро центриране, но Симеон Минчев не успя да отиграе силната топка по-най-добрия начин
90+4 - край на мача

Черно море - Берое 0:0

Черно море: 26.Илко Пиргов, 28.Ели Маркес (58 - Герасим Заков), 5.Никола Домакинов, 15.Сашо Александров, 6.Танко Дяков, 10.Даниел Димов, 3.Адемар, 4.Радослав Бачев, 25.Александър Емилов Александров, 8.Атанас Борносузов, 14.Георги Божилов
Резерви: 1.Карамфил Илчев, 77.Йордан Юруков, 84.Мамуту Кулибали, 18.Георги Аврамов, 11.Тодор Колев, 9.Герасим Заков, 27.Едуард Ратников

Берое: 22.Боян Пейков, 2.Здравко Илиев, 5.Иво Иванов, 24.Станислав Бачев, 28.Атанас Атанасов, 10.Диян Генчев, 18.Петър Костадинов, 27.Атанас Апостолов (62 - Искрен Писаров), 20.Николай Станков, 11.Дончо Атанасов, 77.Георги Андонов
Резерви: 33.Теодор Скорчев, 3.Тодор Тодоров, 29.Симеон Минчев, 21.Милен Танев, 17.Искрен Писаров, 16.Антонио Хаджииванов, 9.Иван Чергев

Стадион: "Тича"