ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Ето как прогнозираха мача на "Tича" певицата Бони и актьорът Дарин Ангелов в играта на БЛИЦ Букмейкър Efbet лига!

Черно море победи Локомотив (София) с 2:1 у дома в мач от 16-ия кръг на Еfbet Лига.

Мачът започна с опасности и пред двете врати, но Милошев на два пъти пропусна за Локо, а Курьор за домакините.

"Железничарите" имаха претенции за дузпа в 21-ата минута за игра с ръка на Цветомир Панов, но реферът Георги Кабаков замълча.

След половин час игра Черно море поведе с попадение ба Мади Кейта (1:0).

Winbet - истинската тръпка от победата! (18+)

Второто полувреме започна с пропуск на Кета, десет минути по-късно Локо изравни след удар с глава на Рапосо за 1:1.

Четвърт час преди края Кета намери Панайотов в наказателното поле и той се разписа за 2:1.

Столичани бяха близо до равенството в 77-ата минута, но Найденов пропусна. В 81-ата пък гол на Илия Димитров беше отменен заради засада.

В добавеното време вратарят на варненци спаси още един опасен удар на нападателя.

Черно море измести Левски от петото място ("сините" играят с ЦСКА 1948 по-късно днес) с 28 точки, докато Локо (София) е на осма позиция с 25.

ЧЕРНО МОРЕ - ЛОКОМОТИВ (Сф) 2:1
1:0 Maди Кета (31), 1:1 Селсо Рапосо (57'), 2:1 Васил Панайотов (74')

По-важното от мача по минути:
1 - Начало на срещата.
11' Мимито сгреши, Красимир Милошев отне топката и стреля от 20-ина метра покрай целта.
12' Отговорът дойде мигновено - Александър Любенов улови удар на Васил Панайотов топка.
16  Курьор се измъкна сам срещу Любенов и опита прехвърлящ удар, стражът на Локомотив се намеси решаващо.
20 - Удар на Красимир Милошев, Георги Георгиев улови.
21  Сериозни претенции от гостите за игра с ръка на Цветомир Панов в наказателното поле след изстрел на Юлиан Ненов. Съдията Георги Кабаков остана безмълвен.
31  ГООООЛ! 1:0 за Черно море! Мади Кета пресече пас на Алан Диас, излъга бразилеца и още един от играчите на Локомотив, Любенов спаси първия изстрел, но при добавката отблизо топката влетя в мрежата на "железничарите".
45+2 - Край на първото полувреме.
----------------------

46' Начало на втората част.
49' Шанс за Черно море! Удар на Клементе бе блокиран, но топката отиде у Беншаа, той центрира и намери Кета, но ударът му премина покрай гредата.
57'  ГОООЛ за Локо (София)! Селсо Рапосо се възползва от центриране в наказателното поле и с глава прати топката в мрежата.
74'  ГОООЛ на Черно море! Кейта пусна топката с външен фалц към връхлитащия Панайотов, който се разписа за 2:1.
77' Найденов можеше да направи 2:2, но Георгиев показа страхотен рефлекс при удара по земя на юношата на Левски.
81' ОТМЕНЕН ГОЛ! Илия Димитров се разписа за Локо, но е бил в положение на засада.
90+2' Хубав удар на Илия Димитров, но Георгиев спаси.
90+4' Край на мача!

Черно мореЧЕРНО МОРЕ: 22.Георги Георгиев, 3.Живко Атанасов, 15.Петар Босанчич, 2.Цветомир Панов , 32.Мартин Дичев (90+4'  8.Мазир Сула), 7.Матеус Клементе , 71.Васил Панайотов (к) , 88.Мимито (46  77.Стефан Велев ), 31.Закария Беншаа (62' 39.Николай Златев) , 20.Мади Кета  (79'  11. Алекс Фернандес ), 19.Матиас Курьор (79 9.Исмаил Иса)
Резерви: 25.Иван Дюлгеров, 4.Росен Стефанов
Треньор: Илиан Илиев

ЛОКОМОТИВ (Сф): 24.Aлександър Любенов, 22.Ивайло Найденов (90+3 7.Александър Александров), 33.Алан Диас, 3.Марио Петков (86 5.Дейвид Малембана), 13.Селсо Рапосо , 26.Красимир Милошев, 44.Божидар Кацаров, 39.Антонио Вутов (86 10.Валентин Николов) , 94.Юлиан Ненов, 45.Димитър Митков (719.Илия Димитров) , 11.Карлос Франса
Резерви: 1.Дамян Дамянов, 15.Лука Иванов, 18.Християн Чипев
Треньор: Станислав Генчев

Варна, стадион "Тича"
Съдия: Георги Кабаков
Легенда:  - гол,  - автогол,  - жълт картон,  - втори жълт картон,  - червен картон,  - смяна,  - опасно положение,   - контузия