Дошлият на проби в Локомотив (Пловдив) котд'ивоарец Адама Гуидиала се разписа при победата над третодивизионния Гигант с 2:0 в контролна среща, играна градския стадион в Съединение. В игра за пловдивския тим титуляр започна дошлият на проби франски футболист Адама Гуидиала, който вкара гол в дебюта си.

Старши треньорът на "черно-белите" Илиан Илиев пусна в игра резервите, както и талантливи юноши на клуба.

"Смърфовете" откриха в 42-ата минута, след като Мартин Кавдански засече с глава центираране на македонеца Стефан Йефтноски.

В 59-ата минута Берсент Карагарен центрира и Адама Гуидиала бе точен с глава за 0:2. До края на двубоя и двата съперника направиха няколко пропуска и резултатът се запази

Илиан Илиев бе доволен от проверката и заяви, че 21-годишният Гуидиала остава на проби.