Дублите на Лудогорец и Ботев Пд без грешка във Втора лига

"Орлите" спечелиха в Бистрица, "канарчетата" излъгаха Беласица

снимка: Startphoto
1 от 1

Дублиращият отбор на Лудогорец победи като гост втория тим на ЦСКА 1948 с 2:1 в мач от втория кръг на Втора лига и продължава без грешка с 6 точки в актива си на втората позиция.

Дени Групер и Раи Насименто играха за дубъла на гостите и именно бразилецът вкара за 0:1 в четвъртата минута, а две след това Хюсеин Хельовлуев удвои аванса на разградчани. В 16-ата минута Кристиян Бойчев отбеляза за „червените“, но този гол не бе недостатъчен и столичани остават 17-и без нито една спечелена точка.

В същото време вторият тим на Ботев Пловдив победи Беласица Петрич с минималното 1:0 в Коматево. Единственото попадение за „канарчетата“ отбеляза Борислав Маринов в 71-ата минута. „Жълто-черните“ са трети с 6 точки, докато „комитите“ са осми с 3.