Дублиращият отбор на ЦСКА загуби с 0:4 при гостуването си на Добруджа от втория кръг във Втора лига. И четирите попадения паднаха след почивката, точни бяха Ангел Ангелов, Джорджио Димитров и Лукас Кардозо (два пъти).

Опитният халф Амос Юга изведе ЦСКА II с капитанската лента на мача в Добрич, но не успя да помогне на талантите на "червените".

През първата част голове не паднаха. Седем минути след почивката Ангел Ангелов даде аванс на Добруджа. В 70-ата минута Лукас Кардозо удвои, а седем по-късно Джорджио Димитров направи преднината на своя отбор класическа.

Кардозо оформи крайното 4:0 за Добруджа, който излезе на второто място във временното класиране с 4 точки, докато "червените" са последни без точки в актива си.

В другия мач от кръга, игран днес, Марек и Янтра завършиха 1:1. Тони Иванов изведе "ковачите" напред в резултата през първото полувреме (в 38-ата минута), а дупничани изравниха седем минути преди края чрез Александър Аспарухов.

Съставът на ЦСКА II: 20. Боян Загорски, 21. Амос Юга (К), 20. Александър Бучков, 5. Росен Маринов, 16. Божидар Петров 945‘ 4. Александър Ганчев), 22. Наско Цеков, 6. Мартин Сотиров (88‘ 24. Теодор Апостолов), 7. Юлиян Гилов (82‘ 9. Павел Жабов), 8. Алесандро Николов (70‘ 19. Антон Толев), 10. Радослав Живков, 33. Симеон Александров (82‘ 11. Александър Кожухаров)
Резерви: 1. Георги Гергинов, 3. Димитър Николов, 4. Александър Ганчев, 9. Павел Жабов, 11. Александър Кожухаров, 19. Антон Толев, 24. Теодор Апостолов
Треньор: Владимир Манчев