Дублиращият отбор на Левски се издъни по подобие на мъжкия състав и завърши 1:1 с Вихрен. Срещата бе от първия кръг на дублиращата група и се игра на един от помощните терени на “Герена”, където присъстваха около 500 зрители. През първото полувреме санданчани играха много по-добре. Съдията им отмени напълно редовен гол, като маркира несъществуваща засада.
В началото на второто полувреме треньорът на Левски Бисер Хаздай направи няколко смени и домакините излязоха напред в резултата след гол на Иван Цачев. Юношеският национал се разписа с глава в 65-ата минута след асистенция на Димитър Димитров. В 78-ата минута футболист на Вихрен се откъсна сам срещу Ивайло Василев, който извърши нарушение и съдията Веселин Гилев отсъди дузпа в полза на гостите. Реферът показа директен червен картон на стража на Левски, което доведе до смяна - на мястото на Ели Зизов влезе резервния страж Христо Царев. Дузпата бе точно изпълнена от Руслан Иванов и гостите изравниха - 1:1. До края на мача Левски се опита да вземе до победата, но до втори гол не се стигна. В 80-ата минута червен картон получи Светослав Петров от Вихрен и двата отбора доиграха срещата с по 10 души.
Цялото второ полувреме на терена бе пристигналият на проби в Левски сенегалски играч Дино Джиба, който обаче не впечатли. Той бе най-висок от останалите, игра като опорен халф, но не задоволи с представянето си, въпреки че на два пъти бе близо до отбелязването на гол. /ПЛАМЕН СЛАВОВ БЛИЦ

Други резултати: Черно море - Пирин 1:0, Локо (Мз) - Спартак (Вн) 5:0, Черноморец - Ботев 2:1, Литекс - Славия 0:0, Локо (Сф) - Миньор (Пк) 3:0. Утре: Локо (Пд) - Сливен, Беласица - ЦСКА