Дублиращият отбор на Лудогорец продължава с доброто си представяне от началото на сезона във Втора лига и постигна нова победа. "Орлите" се наложиха като домакини над Фратрия с 2:0 в среща от седмия кръг на първенството.

Методий Стефанов откри резултата в 17-ата минута, а в началото на второто полувреме Хюсеин Кельовлуев (55') удвои от дузпа.

Това бе пети успех през настоящата кампания за разградчани, които все още не познават вкуса на загубата. Лудогорец II се завърна на втората позиция и се доближи само на две точки от лидера в класирането Пирин (Благоевград).

Тимът на Емануел Луканов остава на 12-ото място с актив от 8 точки. В следващия кръг Фратрия приема Монтана, а за "орлите" предстои сблъсък с втория състав на ЦСКА - София.

В последния мач от кръга Марек измъкна 2:2 срещу Етър като гост с гол в 90-ата минута. Дупничани заемат десето място с 10 точки, а "болярите" са осми с една повече.