ЦСКА ще помага на Вихрен в четвъртфинала за Купата с Левски. Председателят на националния фенклуб на “червените” Димитър Ангелов-Дучето е подарил на колегите си от Сандански транспарант с надпис "Вихрен" с размери 8 на 3 метра и тъпан. Във вторник се очакват да бъдат донесени от София 60 "зелено-бели" фланелки с надпис Вихрен, факли, ленти и българския трикольор.

"Автобусите с фенове тръгват в сряда в 11,00 часа за Кюстендил. Ще има и фенове, които ще пътуват със собствен превоз. Обстановката е невероятна, уверен съм че ще се радваме след мача в сряда, побеждавайки отбора на Левски", заяви шефът на фенклуба на Вихрен Николай Ангелов./БЛИЦ