ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Вижте как прогнозираха мача Eнджи Касабие и Алфредо Торес в играта Efbet Лига на Букмейкър БЛИЦ

Локомотив (Пловдив) победи Локомотив (София) с 1:0 у дома в среща от 21-ия кръг на Ефбет лига.

Домакините започнаха по-силно срещата и в първите десет минути пропуснаха на два пъти да открият резултата. В средата на полувремето "смърфовете" пропиляха още една възможност след удар на Джовани.

Столичните "железничари" създадоха опасност пред вратата на съперника минути преди изтичането на половин час игра, но Юлиан Ненов прати топката над вратата.

До края на полувремето домакините от Пловдив си върнаха инициативата, но ударите на Джовани и Томашевич не намериха целта.

WINBET – най-голямото разнообразие от игри и джакпоти! (18+)

Локомотив (Пловдив) поведе в резултата в 58-ата минута след пробив по крилото на Петър Витанов и удар отблизо на Ерик Сорга за 1:0.

Последва опасна атака на Локо (София), при която Юлиан Ненов имаше претенции за дузпа, но реферът отсъди засада.

Десет минути преди края Петър Витанов можеше да реши спора с втори гол за Локомотив (Пловдив), но ударът му бе спасен. Малко след това и Матеус Да Силва направи пропуск, шутирайки встрани.

В една от последните атаки в мача Станислав Костов можеше да изравни резултата, но не уцели вратата.

С победата Локомотив (Пловдив) влезе в топ 4 на пет точки зад ЦСКА 1948. Локо (София) остава на девето място с 28 точки.

ЛОКОМОТИВ (ПЛОВДИВ) - ЛОКОМОТИВ (СОФИЯ) 1:0
1:0 Ерик Сорга (58')

По-важното от мача по минути:

1' Начало на втората част.
3' Първа възможност в мача! Отнета топка при контраатака на столичани, Димитър Илиев пусна към Бабакар Дион, но ударът му не затрудни Гайе.
9' Нов шанс за Локо (Пловдив)!  Джовани стреля, топката е отбита, а при добавката Петър Витанов стреля над вратата.
26' Джовани проби отляво, влезе навътре и опита фалцов удар, но вратарят на "червено-черните" изби.
28' Юлиан Ненов шутира от пряк свободен удар от около 20 метра, но над вратата.
37' Джовани преодоля Красимир Милошев и стреля към вратата на Локо (София), но ударът му след това мина високо над вратата.
45' Поредна възможност за домакините!  Йосип Томашевич отправи силен удар от границата на наказателното поле, но топката мина опасно над вратата.
45' Край на първата част.

46' Начало на второто полувреме.
58'  ГООООЛ за Локомотив (Пловдив)! Петър Витанов проби по левия фланг и стреля към вратата, преодоля Гайе, а Ерик Сорга довкара топката за 1:0.
66' Юлиан Ненов пое топката в наказателното поле на Локомотив (София), падна, но вместо дузпа, реферът отсъди засада.
79' Страхотна атака на "амърфовете"! Джовани и Витанов комбинираха, последва удар от около 10 метра, но Бабукар Гайе се намеси.
86' Чудесен пробив на Матеус Да Силва в наказателното поле на Локо (София), но топката прелита встрани.
90+4' Невероятна възможност за Локо (София)! Станислав Костов можеше да изравни, но стреля покрай вратата.
90' Край на мача!

Лок. Пловдив ЛОКО (ПД): 23. Динко Хоркаш, 50.  Йосип Томашевич , 4. Мартин Паскалев, 5. Тодор Павлов , 13.  Матеус Да Силва, 34. Петър Витанов (83  33. Георги Каракашев) , 15. Пиер Зебли , 14. Димитър  Илиев, 7. Бабакар Дион (90+1 20. Милош Петрович) , 9. Ерик Сорга  (90 11. Ивайло Димитров) , 10. Джовани Маркес (85  19. Денислав Александров)
Резерви: 1. Илко Пиргов, 6. Христо Иванов, 21. Аксел Велев, 91. Петър Андреев, 99. Джовани Трупе
Tреньор: Александър Томаш

Локомотив София ЛОКО (СФ): 1. Бабукар Гайе, 33. Алан Диас, 12. Бруно Франко, 44. Божидар Кацаров, 94. Юлиан Ненов, 26. Красимир Милошев (75  13. Селсо Рапосо) , 8. Мартин Райнов, 5. Дейвид Малембана, 15. Лука Иванов, 70. Димо Бакалов (63  21. Станислав Костов) , 11. Карлос Франса
Резерви: 88. Жарко Истатков – 3. Марио Петков, , 17. Теодор Иванов, 18. Христиан Чипев, , 89. Матеус Дуарте
Треньор: Станислав Генчев

Съдия: Никола Попов
Стадион: "Локомотив", Пловдив
Легенда:  - гол,  - автогол,  - жълт картон,  - втори жълт картон,  - червен картон,  - смяна,  - опасно положение,   - контузия,  - преглеждане на ситуация с ВАР