БЛИЦ СПОРТ представя програмата за сезон 2021/2022 в Efbet Лига. Първенството стартира на 23 юли (петък):

1 КРЪГ 
23 юли 2021 г. (петък), 18:45 чaсa
Царско село - Черно море Диема спорт 
23 юли 2021 г. (петък), 21:00 часа
Берое - Локомотив (София) Диема спорт 
24 юли 2021 г. (събота), 18:45 часа
Ботев (Пловдив) - Пирин (Благоевград) Диема спорт 
24 юли 2021 г. (събота), 21:00 часа
Левски - Славия Диема спорт 
25 юли 2021 г. (неделя), 18:45 часа
ЦСКА 1948 - ЦСКА Диема спорт  
25 юли 2021 г. (неделя), 21:00 часа
Локомотив (Пловдив) - Лудогорец Диема спорт 
26 юли 2021 г. (понеделник), 21:00 часа
Ботев (Враца) - Арда Диема спорт 

2 КРЪГ 
30 юли 2021 г. (петък), 21:00 часа
Славия - Царско село Диема спорт  
31 юли 2021 г. (събота), 18:45 часа
Ботев (Враца) - Левски Диема спорт 
31 юли 2021 г. (събота), 21:00 часа
Лудогорец - ЦСКА 1948 Диема спорт  
1 август 2021 г. (неделя), 18:45 часа
Локомотив (София) - Локомотив (Пловдив) Диема спорт 
1 август 2021 г. (неделя), 21:00 часа
Арда - ЦСКА Диема спорт (отложен) 
2 август 2021 г. (понеделник), 18:45 часа
Черно море - Ботев (Пловдив) Диема спорт 
2 август 2021 г. (понеделник), 21:00 часа
Пирин (Благоевград) - Берое Диема спорт 

3 КРЪГ
6 август 2021 г. (петък), 18:45 часа
Царско село - Ботев (Враца) Диема спорт 
6 август 2021 г. (петък), 21:00 часа
ЦСКА 1948 - Локомотив (София) Диема спорт  
7 август 2021 г. (събота), 18:45 часа
Ботев (Пловдив) - Славия Диема спорт 
7 август 2021 г. (събота), 21:00 часа
Берое - Черно море Диема спорт 
8 август 2021 г. (неделя), 18:45 часа
Левски - Арда Диема спорт 
8 август 2021 г. (неделя), 21:00 часа
ЦСКА - Лудогорец Диема спорт (отложен)   
9 август 2021 г. (понеделник), 21:00 часа
Локомотив (Пловдив) - Пирин (Благоевград) Диема спорт (отложен)        

4 КРЪГ
13 август 2021 г. (петък), 21:00 часа
Пирин (Благоевград) - ЦСКА 1948 Диема спорт 
14 август 2021 г. (събота), 18:45 часа
Славия - Берое Диема спорт 
14 август 2021 г. (събота), 21:00 часа
Левски - Царско село Диема спорт 
15 август 2021 г. (неделя), 18:45 часа
Локомотив (София) - ЦСКА Диема спорт (отложен) 
15 август 2021 г. (неделя), 21:00 часа
Арда - Лудогорец Диема спорт (отложен) 
16 август 2021 г. (понеделник), 18:45 часа
Черно море - Локомотив (Пловдив) Диема спорт  
16 август 2021 г. (понеделник), 21:00 часа
Ботев (Враца) - Ботев (Пловдив) Диема спорт 

5 КРЪГ
20 август 2021 г. (петък), 18:45 часа
Царско село - Арда (Кърджали) Диема спорт 
20 август 2021 г. (петък), 21:00 часа
Ботев (Пловдив) - Левски Диема спорт 
21 август 2021 г. (събота), 18:45 часа
ЦСКА 1948 - Черно море Диема спорт 
21 август 2021 г. (събота), 21:00 часа
Лудогорец - Локомотив (София) Диема спорт 
22 август 2021 г. (неделя), 18:45 часа
Локомотив (Пловдив) - Славия Диема спорт 
22 август 2021 г. (неделя), 21:00 часа
ЦСКА - Пирин (Благоевград) Диема спорт 
23 август 2021 г. (понеделник), 21:00 часа 
Берое - Ботев (Враца) Диема спорт 

6 КРЪГ 
26 август 2021 г. (четвъртък), 18:00 часа
Царско село - Ботев (Пловдив) Диема спорт 
27 август 2021 г. (петък), 18:45 часа
Славия - ЦСКА 1948 Диема спорт 
27 август 2021 г. (петък), 21:00 часа
Арда (Кърджали) - Локомотив (София) Диема спорт 
28 aвгуст 2021 г. (събота), 18:45 часа
Ботев (Враца) - Локомотив (Пловдив) Диема спорт 
28 август 2021 г. (събота), 21:00 часа
Левски - Берое Диема спорт 
29 август 2021 г. (неделя), 18:45 часа
Черно море - ЦСКА Диема спорт 
29 август 2021 г. (неделя), 21:00 часа 
Пирин (Благоевград) - Лудогорец Диема спорт 

7 КРЪГ
10 септември 2021 г. (петък), 20:30 часа
Локомотив (София) - Пирин (Благоевград)    
11 септември 2021 г. (събота), 18:30 часа
Лудогорец - Черно море 
11 септември 2021 г. (събота), 20:45 часа
ЦСКА - Славия  
12 септември 2021 г. (неделя), 18:45 часа
ЦСКА 1948 - Ботев (Враца)    
12 септември 2021 г. (неделя), 21:00 часа
Локомотив (Пловдив) - Левски 
13 септември 2021 г. (понеделник), 18:15 часа
Берое - Царско село 
13 септември 2021 г. (понеделник), 20:30 часа
Ботев (Пловдив) - Арда (Кърджали) 

8 КРЪГ 
17 септември 2021 г. (петък), 16:00 часа
Царско село - Локомотив (Пловдив)  
17 септември 2021 г. (петък), 18:15 часа
Арда (Кърджали) - Пирин (Благоевград)
17 септември 2021 г. (петък), 20:30 часа
Ботев (Пловдив) - Берое  
18 септември 2021 г. (събота), 17:30 часа
Черно море - Локомотив (София)
18 септември 2021 г. (събота), 19:45 часа
Левски - ЦСКА 1948
19 септември 2021 г. (неделя), 18:15 часа 
Ботев (Враца) - ЦСКА 
19 септември 2021 г. (неделя), 20:30 часа
Славия - Лудогорец 

                           IX кръг

Берое (Стара Загора) - Арда 1924 (Кърджали)                - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                 - 
ФК ЦСКА 1948 (София) - Царско село 2015 (София)            - 
ЦСКА (София) - Левски (София)                              - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Враца)                   - 
Локомотив София 1929 (София) - Славия 1913 (София)         - 
Пирин (Благоевград) - Черно море (Варна)                   - 

                           X кръг

Арда 1924 (Кърджали) - Черно море (Варна)                  - 
Славия 1913 (София) - Пирин (Благоевград)                  - 
Ботев (Враца) - Локомотив София 1929 (София)               - 
Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                  - 
Царско село 2015 (София) - ЦСКА (София)                    - 
Ботев (Пловдив) - ФК ЦСКА 1948 (София)                     - 
Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)            - 

                           XI кръг

Локомотив 1926 (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)            - 
ФК ЦСКА 1948 (София) - Берое (Стара Загора)                - 
ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив)                             - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Царско село 2015 (София)        - 
Локомотив София 1929 (София) - Левски (София)              - 
Пирин (Благоевград) - Ботев (Враца)                        - 
Черно море (Варна) - Славия 1913 (София)                   - 

                           XII кръг

Арда 1924 (Кърджали) - Славия 1913 (София)                 - 
Ботев (Враца) - Черно море (Варна)                         - 
Левски (София) - Пирин (Благоевград)                       - 
Царско село 2015 (София) - Локомотив София 1929 (София)    - 
Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)                 - 
Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София)                        - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - ФК ЦСКА 1948 (София)            - 

                           XIII кръг

ФК ЦСКА 1948 (София) - Арда 1924 (Кърджали)                - 
ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)                    - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора)            - 
Локомотив София 1929 (София) - Ботев (Пловдив)             - 
Пирин (Благоевград) - Царско село 2015 (София)             - 
Черно море (Варна) - Левски (София)                        - 
Славия 1913 (София) - Ботев (Враца)                        - 

                           XIV кръг

Арда 1924 (Кърджали) - Ботев (Враца)                       - 
Славия 1913 (София) - Левски (София)                       - 
Черно море (Варна) - Царско село 2015 (София)              - 
Пирин (Благоевград) - Ботев (Пловдив)                      - 
Локомотив София 1929 (София) - Берое (Стара Загора)        - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив)        - 
ЦСКА (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)                        - 

                           XV кръг

ЦСКА (София) - Арда 1924 (Кърджали)                        - 
ФК ЦСКА 1948 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)            - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Локомотив София 1929 (София)    - 
Берое (Стара Загора) - Пирин (Благоевград)                 - 
Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна)                       - 
Царско село 2015 (София) - Славия 1913 (София)             - 
Левски (София) - Ботев (Враца)                             - 

                           XVI кръг

Арда 1924 (Кърджали) - Левски (София)                      - 
Ботев (Враца) - Царско село 2015 (София)                   - 
Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив)                      - 
Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора)                  - 
Пирин (Благоевград) - Локомотив 1926 (Пловдив)             - 
Локомотив София 1929 (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)        - 
Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София)                    - 

                           XVII кръг

Лудогорец 1945 (Разград) - Арда 1924 (Кърджали)            - 
ЦСКА (София) - Локомотив София 1929 (София)                - 
ФК ЦСКА 1948 (София) - Пирин (Благоевград)                 - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна)              - 
Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София)                 - 
Ботев (Пловдив) - Ботев (Враца)                            - 
Царско село 2015 (София) - Левски (София)                  - 

                           XVIII кръг

Арда 1924 (Кърджали) - Царско село 2015 (София)            - 
Левски (София) - Ботев (Пловдив)                           - 
Ботев (Враца) - Берое (Стара Загора)                       - 
Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)             - 
Черно море (Варна) - ФК ЦСКА 1948 (София)                  - 
Пирин (Благоевград) - ЦСКА (София)                         - 
Локомотив София 1929 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)    - 

                           XIX кръг

Локомотив София 1929 (София) - Арда 1924 (Кърджали)        - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Пирин (Благоевград)             - 
ЦСКА (София) - Черно море (Варна)                          - 
ФК ЦСКА 1948 (София) - Славия 1913 (София)                 - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Враца)                   - 
Берое (Стара Загора) - Левски (София)                      - 
Ботев (Пловдив) - Царско село 2015 (София)                 - 

                           XX кръг

Арда 1924 (Кърджали) - Ботев (Пловдив)                     - 
Царско село 2015 (София) - Берое (Стара Загора)            - 
Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)                  - 
Ботев (Враца) - ФК ЦСКА 1948 (София)                       - 
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                         - 
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)              - 
Пирин (Благоевград) - Локомотив София 1929 (София)         - 

                           XXI кръг

Пирин (Благоевград) - Арда 1924 (Кърджали)                 - 
Локомотив София 1929 (София) - Черно море (Варна)          - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София)             - 
ЦСКА (София) - Ботев (Враца)                               - 
ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски (София)                      - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Царско село 2015 (София)        - 
Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)                     - 

                           XXII кръг

Арда 1924 (Кърджали) - Берое (Стара Загора)                - 
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                 - 
Царско село 2015 (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)            - 
Левски (София) - ЦСКА (София)                              - 
Ботев (Враца) - Лудогорец 1945 (Разград)                   - 
Славия 1913 (София) - Локомотив София 1929 (София)         - 
Черно море (Варна) - Пирин (Благоевград)                   - 

                           XXIII кръг

Черно море (Варна) - Арда 1924 (Кърджали)                  - 
Пирин (Благоевград) - Славия 1913 (София)                  - 
Локомотив София 1929 (София) - Ботев (Враца)               - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София)                  - 
ЦСКА (София) - Царско село 2015 (София)                    - 
ФК ЦСКА 1948 (София) - Ботев (Пловдив)                     - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)            - 

                           XXIV кръг

Арда 1924 (Кърджали) - Локомотив 1926 (Пловдив)            - 
Берое (Стара Загора) - ФК ЦСКА 1948 (София)                - 
Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)                             - 
Царско село 2015 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)        - 
Левски (София) - Локомотив София 1929 (София)              - 
Ботев (Враца) - Пирин (Благоевград)                        - 
Славия 1913 (София) - Черно море (Варна)                   - 

                           XXV кръг

Славия 1913 (София) - Арда 1924 (Кърджали)                 - 
Черно море (Варна) - Ботев (Враца)                         - 
Пирин (Благоевград) - Левски (София)                       - 
Локомотив София 1929 (София) - Царско село 2015 (София)    - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив)                 - 
ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора)                        - 
ФК ЦСКА 1948 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)            - 

                           XXVI кръг

Арда 1924 (Кърджали) - ФК ЦСКА 1948 (София)                - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София)                    - 
Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)            - 
Ботев (Пловдив) - Локомотив София 1929 (София)             - 
Царско село 2015 (София) - Пирин (Благоевград)             - 
Левски (София) - Черно море (Варна)                        - 
Ботев (Враца) - Славия 1913 (София)        

EFBET ЛИГА - СЕЗОН 2019/2020

ЕFBET ЛИГА - СЕЗОН 2020/2021