ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Вижте как прогнозираха мача Теди Кацарова и Митьо Крика в играта Ефбет Лига на Букмейкър БЛИЦ

Черно море и ЦСКА 1948 завършиха при 1:1 в среща от 32-ия кръг на Шампионската група на Efbet лига.

Двубоят във Варна започна силно за гостите и Лазар Марин удари гредата още в петата минута. Няколко по-късно Марио Топузов пропусна от добра позиция, макар да му бе свирен фаул за игра с ръка.

Резултатът бе открит в 20-ата минута с попадение на Георги Русев, възползвал се от извеждащ пас пред наказателното поле на "моряците".

След половин час игра "червените" направиха пореден пропуск, при който Топузов стреля слабо и Дюлгеров улови.

Минути по-късно дойде и първата по-опасна възможност за домакините, но Едгар Пашеко не успя да затрудни Наумов.

50 000 лв. Награден Фонд за efbet Лига!

Втората част започна с тройна смяна за Черно море, а минута по-късно вратарят на ЦСКА 1948 трябваше да се намесва.

Даниел Наумов обаче бе безпомощен в 52-ата минута, в която Алекс Фернандес получи топката във вратарското поле и отблизо я вкара в мрежата за 1:1.

Черно море натисна след гола и пропусна две добри възможности, но Велислав Василев и Мишаел Алвес не успяха да се възползват. ЦСКА 1948 отвърна с удар на Радослав Кирилов, но покрай вратата.

В края "червените" пропиляха още две възможности, при които Кирилов и Чочев не уцелиха вратата. Черно море отвърна с бомбен удар на Александър Василев, спасен от Наумов.

При този резултат ЦСКА 1948 остава на трета позиция с 61 точки, докато "моряците" са на пето място с 54.

ЧЕРНО МОРЕ - ЦСКА 1948 1:1
0:1 Георги Русев (20'), 1:1 Алекс Фернандес (52')

По-важното от мача по минути:

1' Начало на двубоя.
5'  ГРЕДА за Черно море! Сидклей центрира отляво, а в наказателното поле Ивайло Чочев свали топката за Лазар Марин. Защитникът отправи удар от десетина метра, който срещна горната греда
8' Шанс за ЦСКА 1948! Марио Топузов изскочи зад отбраната на варненци, стреля, но ударът му бе отбит. Реферът видя игра с ръка на футболиста в червено.
20'  ГОООЛ за ЦСКА 1948! Георги Русев пое топката пред наказателното поле на Черно море и я насочи в десния ъгъл на Дюлгеров за 1:0.
30'  Страхотен шанс за ЦСКА 1948! Марио Топузов бе изведен чудесно, но стреля твърде слабо и Дюлгеров спаси.
37' Възможност за Черно море! Панайотов подаде към Александър Василев отляво, а той центрира в наказателното поле, където Едгар Пашеко отправи удар с глава на близката греда, но Наумов успя да избие в корнер.
45' Край на първата част.

46' Начало на второто полувреме.
46' Шанс за Черно море! Удар от дистанция към Даниел Наумов, но вратарят на ЦСКА 1948 се намеси.
52'  ГОООЛ за Черно море! Алекс Фернандес стигна до топката в наказателното поле и с диагонален удар я насочи във вратата за 1:1.
69' Хубава атака на Черно море завърши с блокиран удар на Велислав Василев. Има и сигнал за засада.
70' Удар за ЦСКА 1948! Радослав Кирилов получи отляво, навлезе навътре, преодоля Панов и потърси далечния ъгъл, но ударът му мина покрай вратата.
77' Още една възможност за "моряците"! Мишаел Алвес нахлу отляво и опита остро подаване, но топката бе избита в корнер.
90+2'  ПРЕТЕНЦИИ за дузпа от страна на Черно море, но реферът Иво Андреев дава сигнал за засада.
90+3'  Какъв пропуск на ЦСКА 1948! Радослав Кирилов се измъкна и стреля, но покрай гредата.
90+4'  Нова възможност за "червените"! Ивайло Чочев можеше да стреля, но не уцели добре топката.
90+5'  Бомбен удар на Александтър Василев, но Наумов се справи.
90+6' Край на мача.

Черно мореЧЕРНО МОРЕ: 25. Иван Дюлгеров – 2. Цветомир Панов (72  4. Росен Стефанов), 3. Живко Атанасов, 28. Влатко Дробаров, 19. Александър Василев – 77. Стефан Велев (46 10. Велислав Василев) , 71. Васил Панайотов (К), 23. Едгар Пашеко (46 33. Мишаел Алвес)– 11. Алекс Фернандес, 8. Мазир Сула (89  7. Матеус Машадо) , 86. Исмаил Иса (46  9. Атанас Илиев)
Резерви: 22. Георги Георгиев,, 32. Мартин Дичев, 35. Арлинд Дакай, 39. Николай Златев
Треньор: Илиан Илиев

ЦСКА 1948ЦСКА 1948: 29. Даниел Наумов (К) – 22. Реян Даскалов , 87. Симеон Петров, 24. Лазар Марин, 16. Сидклей (57 4. Ангел Лясков) – 18. Ивайло Чочев, 28. Емил Ценов (57  58. Октавио), 39. Парвиз Умарбаев (85 6. Карлос Охене) – 7. Марио Топузов (57 8. Педриньо ), 55. Светослав Диков (46  99. Радослав Кирилов), 10. Георги Русев
Резерви: 33. Генадий Ганев, 11. Бирсент Карагарен, 14. Елитон, 15. Александър Александров
Треньор: Тодор Янчев

Съдия: Иво Андреев
Стадион: "Тича", Варна
Легенда:  - гол,  - автогол,  - жълт картон,  - втори жълт картон,  - червен картон,  - смяна,  - опасно положение,   - контузия,  - преглеждане на ситуация с ВАР