Представители на електрическата компания, захранваща стадион "Лазур", обвиниха "акулите" в лъжа, обявявайки, че при тях проблем с прекъсването на тока няма. В същото време обаче домакините от Черноморец се оправдаха с ЕVN за токовия удар, който бе причина за прекратяването на мача с Литекс.

Токов удар прекъсна срещата в 14-ата минута при резултат 0:0. Проблемът не беше отстранен близо 20 минути, което принуди съдията Ивайло Стоянов да прекрати мача. Много от прожекторите не функционираха и на "Лазур" бе мрачно. Това попречи на нормалното провеждане на двубоя, който по наредба трябва да се състои в събота от 21:00 часа.

Близо час след изгасването на лампите, на стадиона се появиха двама представители на електроразпределителното дружество. Те обаче уточниха, че при тях проблем няма. Двамата бяха категорични в това свое мнение. /БЛИЦ