Етър завърши наравно 1:1 при гостуването си на Павликени, като старши треньорът Сашо Ангелов пусна в игра само юношите на великотърновския тим, информира sport-vt.com. Спарингът се игра в Лесичери, където на този етап ще домакинства павликенският отбор в началото на полусезона и където ще се играе и мачът между двата тима за първенство.

Двата състава направиха много здрав мач, с доста сблъсъци и картони и без много положения пред двете врати. Етърци откриха резултата в 73-ата минута, когато Маргарит Георгиев и Георги Колев направиха двойно подаване през центъра и Колев завърши атаката с попадение за 0:1.

Течеше 91-ата минута, когато Димитър Кушев получи подаване отляво и с левия крак прати топката в гредата, а оттам и в мрежата, и Павликени изравни, а веднага след гола реферът даде край на мача.

Съставът на Етър: Ивайло Петков, Милен Савов, Цветан Петров, Борис Бисеров, Димитър Цонев, Благовест Ангелов, Цветомир Додуров, Ивайло Тодоров, Георги Колев, Добрин Петров, Мехмед Мустафов (Маргарит Георгиев, Пламен Пенев).