Етър победи турския третодивизионен Диарбекирспор с 4:1 като гост в контрола. Още в 10-ата минута бразилецът Ели Маркес се разписа след самостоятелна акция и удар по диагонала. Секунди по-късно Костадин Гаджалов удвои с глава след центриране на Четин Садула. В 20-ата минута великотърновци направиха преднината си класическа чрез Садула, който вкара след пас на Мартин Станкев. После домакините намалиха от дузпа след нарушение на Венцислав Димитров в наказателното поле. Точен от бялата точка бе Ахмет Гюлсевер. На почивката старши треньорът на “болярите” Цанко Цветанов направи много смени, които поразстроиха играта на Етър. В самия край Грегори Жандре оформи крайното 4:1 след асистенция на Бето.