ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Вижте как прогнозираха мача Маги Джанаварова и Ники Кънчев в играта "Ефбет Лига" на Букмейкър БЛИЦ

Славия победи Берое с 1:0 като гост в среща от 26-ия кръг на efbet Лига и прекъсна серия от четири поредни загуби във всички турнири.

Столичани успяха да поведат при първата си по сериозна атака. Тя премина по десния фланг, последва подаване в наказателното поле и суматоха, от която се възползва празнуващият 35-ия си рожден ден днес Галин Иванов (1:0).

Четвърт час по-късно "белите" имаха възможност да удвоят, но ударът на Кристиан Добрев бе спасен.

Първият опасен удар на сметката на Берое дойде в 19-ата минута. Серкан Юсеин пробва от сериозна дистанция, но без проблеми за Вуцов.

След малко повече от половин час игра Славия пропусна две страхотни възможности, но при първата топката срещна тялото на защитник, а при втората Караджов се намеси.

В края на полувремето Ахмед Ахмедов вкара топката във вратата на Берое, но попадението му не бе признато заради засада.

3x500 лв. Бонус за мачовете от efbet Лига!

Минути след почивката Галин Иванов пропусна да удвои резултата, след като ударът му бе блокиран, а секунди след това се озова в засада.

Четвърт час преди края Галин Иванов намеси Тони Тасев в наказателното поле на Берое, но последвалият удар не затрудни Караджов.

Победата затвърди Славия на седмото място в класирането с 41 точки, докато Берое е на 12-а позиция с 24.

БЕРОЕ - СЛАВИЯ 0:1
0:1 Галин Иванов (2')

По-важното от мача по минути:

1' Начало на срещата.
2'  ГООООЛ за Славия! Атака на "белите" по десния фланг завърши с подаване в наказателното поле и последва суматоха. Удар на Емил Стоев бе спасен, а топката достигна до Галин Иванов, който от метър пред вратата се разписа за 1:0 навръх 35-ия си рожден ден.
17'  Нова добра възможност за Славия! Кристиан Добрев стреля от дистанция по земята, но Караджов спаси.
19' Първи точен удар в мача за Берое! Серкан Юсеин опита да затрудни Вуцов от дистанция, но без успех.
34'  Какъв пропуск! Ертан Томбак нахлу по дясното крило и пусна топката към Емил Стоев. Той стреля, но уцели защитник на Берое.
35'  Нов фрапантен пропуск! Емил Стоев и Ахмед Ахмедов в рамките на секунди не успяха да вкарат след страхотни намеси на Караджов.
45'  ОТМЕНЕН ГОЛ! Ахмедов прати топката във вратата на домакините, но асистент-съдията вдигна флага, а решението му бе потвърдено и от ВАР.
45+4' Край на първото полувреме.

46' Начало на втората част.
53'  Добра възможност за Славия! Галин Иванов можеше да удвои резултата, но ударът му бе блокиран. Той все пак подаде на свой съотборник, стигна се до нов удар и пас към Иванов, но има и сигнал за засада.
60' Пряк свободен удар пред вратата на Берое. Людовик Соарес стреля, но над вратата.
75'  Чудесна контраатака на Славия! Галин Иванов намери Тони Тасев, но ударът му бе твърде слаб и в тялото на вратаря.
90+3! Шанс за Берое! Тонислав Йорданов получи на границата на наказателното поле и стреля, но Гасама се хвърли в краката му и го блокира.
90+4' Край на мача.

БероеБЕРОЕ: 73. Иван Караджов, 2. Густаво Каскардо (64  4. Ромарио Мойсе), 6. Макс Челич , 8. Серкан Юсеин, 10. Уерди Мара , (79  9.  Васил Василев) 14. Педро Сантана , 16. Симеон Мечев, 17. Спас Георгиев, 18. Клайдер Машедо  (45  3. Гомес Сана) , 21. Вини Трибуле (64  77. Божидар Пенчев), 98. Тонислав Йорданов
Резерви: 23. Иван Гошев, 5. Зария Ламбулич, 7. Йоан Бауренски,   (79 11. Денислав Станчев, 15. Георги Динков,
Треньор: Николай Киров

Славия СофияСЛАВИЯ: 21. Светослав Вуцов, 3. Ертан Томбак, 23. Емил Виячки, 55. Натан Гасама, 4. Людовик Соарес (90 83.  Христо Попадийн), 5. Велко Йеленкович , 71. Кристиян Стоянов (64 88. Тони Тасев) , 33. Галин Иванов – К   (90 10. Владимир Николов) , 11. Кристиан Добрев (75 37.  Венцислав Керчев) , 8. Емил Стоев, 9. Ахмед Ахмедов (64  17. Ерол Дост )
Резерви: 1. Георги Петков, 15. Валентин Петров, 14. Роберто  Райчев
Треньор: Златомир Загорчич

Съдия: Валентин Зелезов
Стадион: "Берое", Стара Загора
Легенда:  - гол,  - автогол,  - жълт картон,  - втори жълт картон,  - червен картон,  - смяна,  - опасно положение,   - контузия,  - преглеждане на ситуация с ВАР