Треньорът на ЦСКА Галин Иванов заяви, че има само едно изискване към футболистите си - да играят футбол. Наставникът сподели още преди днешната тренировка, че загубата с 0:4 от Лудогорец не е реална с оглед на показаното на терена.

"На пресконференциите и пред телевизията ще се явява бате Сашо. Аз нямам право да се явявам. Естествено, че имам мнение за мача в Разград. Донякъде съдията повлия. Решенията до 20-ата минута не бяха отсъдени по най-правилния начин. До 30-ата минута имахме сили, мачът беше равностоен. Ако положението на Николич бе влязло, мачът сигурно щеше да се развие по друг начин. Не мисля, че това 4:0 е реално предвид показаното на терена.

Всички голове дойдоха от индивидуални грешки. Нормално е, когато искаш да играеш футбол, да направиш повече грешки. Няма да правим трагедии от загубата, продължаваме напред. Единственото ми изискване към момчетата е да играят футбол. Надявам се в следващите срещи да се получи това, което искам", каза Галин Иванов.