ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Ръководството на втородивизионния Миньор (Перник) обяви, че ще подаде жалба до Комисията по феърплей и етика към Българския футболен съюз.

WINBET – завишени коефициенти за топ спортни събития (18+)

"Чуковете" твърдят, че на почивката на мача с Етър във Велико Търново съдийската стая е била посетена от търновския съдия Георги Давидов. В крайна сметка гостите от Перник отстъпиха с 0:2.

Ето какво написаха от Миньов във Фейсбук:

„ФК Миньор (Перник) ще подаде жалба до Комисията по феърплей и етика. На полувремето при резултат 0:0 в съдийската стая влезна търновският съдия Георги Давидов. Свидетели на случката бяха делегата на срещата г-н Георги Ковачев, съдийският наблюдател Радостин Станев както и цялата охрана пред стаята. Ние смятаме че е недопустимо подобно посещение в съблекалнята на съдиите по време на мач и се надяваме, че комисиите към БФС ще реагират подобаващо. Молим за изясняване на случая! Днес, въпреки загубата, нашият отбор даде шанс на доста млади футболисти, които се държаха като равен с равен до последния съдийски сигнал".