Цветан Зеленски (на долната снимка) е бивш футболист на ловешкия тим и след това треньор. Той е един от първите наставници на “оранжевите” при влизането им в елита през 1997 година. По-късно е назначен за технически директор и главен мениджър в клуба, като се занимава със селекцията. През 2002 година обаче Гриша Ганчев го уволнява след сериозен скандал. Зеленски довежда в Ловеч аржентинеца Клаудио Граф и бразилеца Леонардо Енрике, които се оказват пълен провал. Благодетелят на клуба набеждава мениджъра за калпавите трансфери и го уволнява. По-късно неговите функции преминават в Стойчо Стоилов, който и в момента отговаря за трансферната политика на шампионите. Гриша Ганчев върнал Зеленски на работа, тъй като има връзки на мениджърския пазар на Балканите, където Стойчо Стоилов не успявал да пробие./БЛИЦ