В мач за историята участваха шестима български съдии вчера. За първи път в България футболна среща беше ръководена от шестима наши арбитри, както е в групите на Шампионска лига и Лига Европа.

Главен арбитър на благотворителния двубой между тима на Бойко Борисов и звездите на MTG беше Антон Генов, а тъчрефери - Николай Ангелов и Иво Колев. Допълнителни асистенти зад вратите бяха Деница Крумова и Християна Гутева, а 4-ти съдия - Никола Попов, пише bgreferee. Между двете полувремена Генов разпореди мъжете и жените да сменят местата си, а мачът завърши с победа 1:0 на отбора на Бойко Борисов. Попадението вкара Христо Стоичков от дузпа. Преди това Антон Генов пак посочи бялата точка, но ударът на Любо Пенев срещна напречната греда. На топрефера ни се наложи и да показва червен картон за нарушение срещу Стоичков още преди почивката.