Изпълнителният директор на "Левски" Иво Тонев излезе видимо доволен пред журналистите след погрома над Черно море с 4:0. Създадохме много положения, вкарахме 4 гола, изпуснахме още толкова. Направиха всичко възможно да играем силно. Само 10 минути от второто полувреме не ми харесаха, но нямаме право да сме толкова критични, все пак. Имаше огромна разлика между нас и Черно море. Те винаги играят на ръба на грубостта и очаквах по-тежък мач. Почивката за националния отбор ще ни се отрази добре, за да вдигнем на крака контузените за предстоящия мач с Берое. Освобождаваме френския защитник. Ще имаме още една среща със Сюлейман Диамутен през следващата седмица. Очаквах да има проблеми с него, така и стана. Илиан Илиев налага свой стил, отборът ще расте от ден на ден. Ако продължаваме така, публиката ще идва още повече на стадиона независимо дали предават по телевизията. Нито ги гледам, нито ме интересуват конкурентите от Лудогорец.