ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

ЦСКА и Левски за втори път в историята ще излязат един срещу друг във Велики понеделник. Нещо, за което БЛИЦ вече писа. На 21 април 2014 година през първото полувреме гол не пада, но през второто първо Омар Косоко открива за „червените“, а след това Ради Цонев изравнява. В последните минути ЦСКА забива два гола чрез Иван Стоянов и Иван Маркович.

Toп Коефициенти за efbet Лига!

Има обаче още един интересен факт. Знаете ли кой е треньор на „сините“ по време на мача, игран преди 9 години? Елин Топузаков – наставникът, който и днес ще изведе Левски в битката срещу ЦСКА.

Тогава Топчо също е временно на горещия стол на „Герена“. Сяда там през месец март и става след края на сезона. Топузаков заменя Антони Здравков, който регистрира три загуби от ЦСКА през сезон 2013/14. На 19 октомври с  0:3 и на 8 и 15 март с по 0:1.

През всичките въпросни дербита треньор на „червените“ е Стойчо Младенов.

Дали това, че пак Топчо ще води Левски срещу ЦСКА пак на Велики понеделник, е знак на съдбата, ще стане ясно в периода между 17:30 и 19:20 часа днес.