Капитанът на ЦСКА Валентин Илиев е отишъл на спешен преглед на коляното, след като получи нова контузия в контролата с Локо (Сф).

В края на първата част Матютю влезе остро в краката на защитника и се наложи да му бъде оказана медицинска помощ. Непосредствено преди края на първото полувреме Илиев напусна терена заради болки.

Веднага след това защитникът се е отправил за преглед с ядрено-магнитен резонанс.

"Надявам се да не сме загубили Вальо. Това е неприятната новина от днешния мач. Изпратихме го на ядрено-магнитен резонанс. Утре ще имаме повече информация за състоянието му", обясни помощник-треньорът Анатоли Нанков.

Припомняме, при победа с 1:0 над Литекс миналия уикенд Вальо Илиев също бе заменен на почивката. Тогава защитникът получи два удара в коляното от Армандо Ваюши. И тогава имаше съмнения за увреждане на връзките, но за щастие на "червения" щаб и на Илиев до сериозна контузия не се стигна. Сега опасенията са за същата травма.