Наставникът на Миньор (Перник) Николай Тодоров бе доволен от играта на своите възпитаници въпреки загубата с 1:2 от Литекс у дома. Срещата бе от 18 кръг на “А” група, а Георги Миланов донесе успеха на ловчанлии с два гола. За Миньор пък се разписа новото попълнение Маду.

"Бих разделил мача на две полувремена - през първото преотстъпихме инициативата, а през втората част опитахме да вземем нещата в свои ръце. За съжаление необяснима грешка при гола, след като имаше корнер за нас.

Коренна разлика в поведението на момчетата през вторите 45 минути. Отново обаче това стана едва след като получихме втори гол. Пак сбъркахме, за да дойде попадението им, но това е нормално във футбола. След това вече бяхме доста по-освободени и върнахме един гол, което се оказа недостатъчно.

Разликата между двата тима се казва Георги Миланов. За Маду пък какво да ви кажа - за него бях гледал само видео, но нямахме нито един централен нападател и рискувах.

Всяка точка за нас до края на сезона ще е от изключителна важност", заяви Кайзера.