Голмайсторът на Етър през последния сезон Димитър Байдаков е на проби в новака в „А” група Хасково. Байдаков вече игра за „червено-черните” в контролата с „Ботев” (Пловдив), която бе и официално представяне на „канарчетата” за новия сезон, пише Велико Търново Спорт".

Домакините откриха в 3-ата минута чрез Иван Цветков, а Емил Ангелов – Бабангида изравни след почивката. Много силно за хасковлии игра бившият етърец Джихат Кямил. Мариян Огнянов вкара за 2:1, а в игра за Хасково влезе Димитър Байдаков. В самия края на мача той обеляза изравнителен гол, който обаче бе отменен поради засада. Все още не е ясно дали Байдаков ще бъде одобрен от хасковския тим.

Друг досегашен играч на Етър – Мартин Николов, пък е на проби в Созопол. Останалите футболисти на „виолетовите” засега са на линия, а новият старши треньор Калоян Чакъров вече води усилено разговори по селекцията.

Следете с БЛИЦ: "А" група - трансфери и подготовка