Хебър победи Вихрен (Сандански) с 2:1 в контролна среща, играна в Банско. Новите попълнения Ангел Бастунов и Карлос Охене, които бяха привлечени от ЦСКА 1948, вкараха головете за тима на Любослав Пенев.

През първата част Ангел Бастунов бе точен и Хебър поведе в резултата.

След почивката играчите на Вихрен изравниха чрез Лазар Еринин, но само две минути след това Карлос Охене донесе победата на пазарджиклии.

Любослав Пенев направи малко промени в титулярния състав в сравнение с предишния мач срещу Локомотив (Пловдив), завършил 1:1.

Съставът на Хебър: Петър Дебърлиев, Лазар Марин, Виктор, Робърт Мазан, Георги Вълчев, Октай Хамдиев, Николас Пенев, Ангел Бастунов, Георги Николов, Архан Исуф, Стилиян Тисовски (Мартин Янков, Богомил Божуркин, Карлос Охене, Мартин Михайлов, Николай Николаев)

Следете с БЛИЦ: Лятна подготовка 2023