ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Владимир Манчев дебютира като старши треньор на Хебър с равенство 1:1 в контролната среща като гост на Славия.

Тимът от Пазарджик взе ранен аванс, след като в 11-ата минута Арсенио Валпорт беше изведен сам срещу ветерана Георги Петков и с диагонален удар прати топката във вратата.

Winbet - удвои тръпката от играта! (18+)

Славия изравни в 41-ата минута. Христо Попадийн центрира отдясно, а Ахмед Ахмедов с точен удар с глава опъна мрежата зад Хадим Н'Диае.

В началото на втората част Емил Стоев пропусна да удвои за „белите“, а попадение на Ертан Томбак беше отменено заради засада. В 67-ата минута Георги Вълчев нямаше шанс, след като след негов удар топката се отби в напречната греда.

Новото испанско попълнение на Хебър Алехандо Серано направи неофициален дебют за гостите от Пазарджик, появявайки се в игра в 72-ата минута.