Старши треньорът на Черноморец Димитър Димитров-Херо ще развърти яко метлата през зимната пауза в шампионата на "А" група, пише „24 часа“. Допълнителен тласък в намеренията му даде домакинската загуба срещу Левски с 1:3 в мача между двата отбора от деветия кръг.

Първи на мушката на 54-годишния специалист е централният защитник Бруно Оливейра. Опитният бразилец вбеси треньора си, след като при 1:1 8 минути преди края на първото полувреме си набута левашки автогол. Според запознати Димитър Димитров е чел яко конско на бразиеца в съблекалнята на почивката между двете полувремена.

Според запознати в списъка на Димитър Димитров за зимна чистка са и често контузените Осама Мрабет и Мохамед Соли. При всички случаи ще има и още натирени.