Старши треньорът на Берое Хосу Урибе остана разочарован от домакинската загуба от Септември.
"Мисля, че започнахме Исмаел Ферер и Хуанка Пинеда като крила, защото знаехме, че играят с трима защитници. Мислех, че ще е по-трудно за техниците защитници да им противодействат. Първото полувреме можехме да вкараме един гол.
"Изтървахме този мач. Трябва да отидем във Враца и да спечелим и да има феърплей", добави Урибе.