Легендата Христо Стоичков е бесен на съдийството на мача на ЦСКА с Виктория (Пилзен). "Армейците" загубиха гостуването в Чехия с 0:2 в първия плейоф за място в групите на Лигата на конференциите. ЦСКА обаче беше сериозно ощетен, тъй като при попадението на Милан Хавел в 10-ата минута имаше засада.

Недоволният Стоичков дори отправи питане към президента на УЕФА Александър Чеферин относно липсата на ВАР в Лигата на конференциите.

Камата за пореден път надъха "червените", приканвайки ги на реванша да отмъстят с 3 гола. Двубоят в София ще бъде след седмица - на 26 август (четвъртък) от 20:00 часа на Националния стадион "Васил Левски".

Winbet - удвои тръпката от играта! (18+)

Публикацията на Камата във фейсбук страницата на официалния му бранд H8S:

"Г-н Чеферин, защо УЕФА не задължава за ВАР в плейофа? За португалската тройка – без коментар! Те си знаят защо!

Армейци, сила покажете и на реванша отмъстете с 3 гола! Ние сме ЦСКА! Ние го можем!".