Капитанът на Черно море Александър Александров-Кривия е с 5 шева в областта над лявото слепоочие, информираха от щаба на "моряците".

Както е известно, звездата на варненци се сблъска лошо с вратаря на Локомотив (Пловдив) Кирил Акалски секунди преди почивката на вчерашния двубой, след което се наложи лекарите да бинтоват главата му. Алекс стисна зъби, продължи мача и дори вкара гол в 79-ата минута и чак тогава бе заменен от Георги Какалов.

Днес Алекс получи почивка и не тренира със съотборниците си, но се очаква да е на линия за двубоя с Локомотив (София).

Двубоят от 22-ия кръг на "А" група е тази субота от 13:00 часа в "Надежда". Преди този мач и двата отбора имат по 40 точки в актива си. /БЛИЦ