Левски постигна категорична победа с 5:0 над Лудогорец в реванша от полуфиналите за Купата на БФС при децата, родени 2002 година. Момчетата на треньора Борислав Кьосев бяха спечелили и първата среща в Разград с 1:0. След общ резултат 6:0 "сините" са на финал, където очакват победителя от двойката Берое - Асеновец (1:0 в първата среща).

Реваншът на "Герена" между Левски и Лудогорец беше решен още до 15-ата минута, когато Ивайло Христов, Мартин Петков и Тодор Найдин вкараха за домакините. След почивката точни във вратата на гостите от Разград бяха още Александър Мицев, който влезе като резерва и отбеляза още при първото си докосване на топката, както и Богдан Костов - 5:0.

По този начин Левски успя да класира и трите си отбора на финалите за Купата на БФС.