ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Ето какви прогнози дадоха за мача участниците в Efbet Лига - играта на Букмейкър БЛИЦ!

Левски победи Берое с 1:0 като гост в среща от 12-ия кръг нa Efbet лига.

"Сините" поведоха още в третата минута след центриране към Илиян Стефанов, при което вратарят за заралии Иван Караджов излезе неразчетено, а топката попадна у Ивелин Попов и той я насочи към опразнената врата (1:0), вкарвайки първия си гол след завръщането в клуба.

Winbet - най-голямото разнообразие от пазари! (18+)

Берое отвърна с опасен удар от фаул на Симеон Мечев в деветата минута, а след четвърт час игра заралии имаха претенции за дузпа, но реферът Георги Кабаков подмина ситуацията.

След малко повече от половин час игра Георги Миланов можеше да усвои за Левски, но пропусна сам срещу вратаря.

Берое имаше претенции за дузпа в 60-ата минута заради падане в наказателното поле на резервата Луизиньо, но Кабаков за пореден път не уважи исканията на домакините и феновете им.

Левски пропусна да поведе с два гола в 69-ата минута след комбинация между Уелтън и Роналдо, чийто удар бе спасен от Караджов. Малко след това двамата бразилци отново опитаха комбинация, но неуспешно.

С успеха тази вечер Левски зае седмото място в класирането с равен брой точки с шестия Локомотив (София), но с три мача по-малко. Берое е на десето място с 11.

БЕРОЕ - ЛЕВСКИ 0:1
0:1 Ивелин Попов (3')

По-важното от мача по минути:

1' Начало на срещата.
3'  ГОООЛ за Левски! Ивелин Попов се възползва от грешна на вратаря на Берое Иван Караджов, който се сблъска с бранител, при опит да пресече центриране към Илиян Стефанов.
8' Добра атака за Берое! Хосе Кордоба фаулира Абубакар Тунгара на метър от границата на наказателното поле.
9'  Удар на Симеон Мечев от фаул, но над вратата.
14' Филип Кръстев отправи удар към вратата на Берое, но Караджов се справи.
15'  ПРЕТЕНЦИИ ЗА ДУЗПА! Абубакар Тунгара беше атакуван от двама защитници на Левски и падна в наказателното поле, но Георги Кабаков даде знак играта да продължи.
21' Удар от дистанция на Цунами, но без проблем за Караджов.
33' Симеон Мечев изпълни пряк свободен удар, но без резултат.
35'  Шанс за Левски! Уелтън опита техничен пас, който да изведе Георги Миланов сам срещу вратаря, но Спас Георгиев успя да се намеси.
45' Край на първото полувреме.

46' Начало на втората част.
51' Кръстев и Миланов комбинираха, но ветеранът стреля над вратата.
60'  ПРЕТЕНЦИИ ЗА ДУЗПА! Луизиньо падна в наказателното поле на Левски след контакт с Келиан Ван Дер Каап, но Георги Кабаков подмина ситуацията.
65' Силен удар на Мечев към вратата на Левски, но топката среща гърба на защитник.
69'  Възможност за Левски! Уелтън и Роналдо разиграха, последва удар, но Караджов спаси удара.
76' Нова бразилска комбинация в наказателното поле на Берое! Роналдо пое и опита да намери Роналдо, но топката е изчистена.
90+3' Край на мача.

БероеБЕРОЕ: 1. Иван Караджов, 3. Димитър Пиргов , 5. Томас Фонтен, 6. Руи Педро, 8. Серкан Юсеин (46  9. Луизиньо ), 10. Абубакар Тунгара, 13. Абел Анисе, 14. Стилиян Николов (80 77. Божидар Пенчев) , 16. Симеон Мечев (к) , 17. Спас Георгиев , 19. Калоян Кръстев (77  18. Митко Митков)
Резерви: 23. Иван Гошев, 4. Валентино Пулиезе, 15. Георги Динков, 44. Николай Николаев,
Треньор: Николай Киров

Левски СофияЛЕВСКИ: 1. Пламен Андреев (к), 2. Жереми Петрис , 5. Келиан Ван Дер Каап, 6. Вендерсон Цунами, 7. Георги Миланов (64  8. Андриан Краев), 10. Ивелин Попов  (64  88. Марин Петков), 14. Илиян Стефанов, 17. Уелтън (90+1 22. Патрик-Габриел Галчев) , 18. Роналдо (90  27. Асен Митков) , 30. Филип Кръстев , 33. Хосе Кордоба
Резерви: 13. Николай Михайлов, 4. Нейтън Олдър
Треньор: Станимир Стоилов

Стадион: "Берое", Стара Загора
Съдия: Георги Кабаков
Легенда:  - гол,  - автогол,  - жълт картон,  - втори жълт картон,  - червен картон,  - смяна,  - опасно положение,   - контузия