ИГРАЙ ГЕЙМ БЛИЦ 3 И СПЕЧЕЛИ ЗЛАТНА ТОПКА ОТ СТОИЧКОВ - ТУК!

Левски поведе с 2:1 при гостуването на Дунав в Русе от 1/16-финалите за Купата на България. Второто попадение за "сините" дойде след спорна дузпа. В 45-ата минута съдията Владимир Вълков посочи бялата точка, маркирайки нарушение на Георги Иванов срещу Рикардиньо.

От телевизионните повторения обаче се видя, че дузпата е доста спорта. Георги Иванов направи шпагат, при който играе първо с топката, а след това закачи Рикардиньо и той се строполи в наказателното поле на Дунав. Реферът Вълков посочи бялата точка, макар решението му да беше спорно. Както е известно, в тази фаза на турнира не се използва системата ВАР.

WINBET – завишени коефициенти за топ спортни събития (18+)

Въпреки недоволството на домакините, Вълков беше категоричен в решението си да отсъди дузпа за "сините". Рикардиньо изпрати топката неспасяемо в горния десен ъгъл и Левски поведе с 2:1. Първото попадение в мача също беше дело на бразилеца - в 26-ата минута.