Етър отвя с убедителното 6:0 Бдин (Видин) в мач от 26-ия кръг на Северозападна "В" група. В същото време Ботев (Враца) се наложи с 2:0 срещу Партизан (Червен бряг) и "виолетовите" остават на върха с точка повече от преследвача си, когото надвиха с 2:1 преди дни във Враца.

Днес Етър лесно стигна до успеха. Още до 15-ата минута избраниците на Ферарио Спасов поведоха с класическото 3:0. Във 2-ата минута Петър Димитров откри от дузпа, отстдена за фаул именно срещу него. В 4-ата негов изстрел беше избит от стража на гостите, но Радослав Байчев направи добавка за 2:0. В 15-ата отбеляза и Стефан Христов, който покачи на 4:0 в 37-ата минута.

През втората част за домакините отбелязаха още Мартин Николов и Явор Генчев - 6:0.

Гостите от Видин почти не застрашиха Емил Михайлов. Чак в 70-ата минута вратарят на Етър за пръв път в мача хвана топката след удар по земя на играч на Бдин.

Kласиране, програма и резултати в четирите "В" групи - ТУК !!!