ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Вижте как прогнозираха мача Алфредо Торес и Гери Дончева Янков в играта Efbet Лига на Букмейкър БЛИЦ

Локомотив (Пловдив) и Берое завършиха 0:0 в последната среща от 23-ия кръг, в която ситуациите пред двете врати бяха много малко и зрителите на "Лаута" си тръгнаха разочаровани от продукцията.

Домакините играха цяло второ полувреме с човек по-малко, но все пак удържаха точката. В добавеното време на първата част Йосип Томашевич беше изгонен след грубо влизане в краката на Божидар Пенчев. Първоначално хърватинът получи жълт картон, но след преглед с ВАР съдията Станимир Тренчев му посочи пътя към съблекалнята.

В 51-ата минута Берое успя да вкара гол чрез Макс Челич, но малко след това Тренчев го отмени. Попадението не беше зачетено заради игра с ръка на футболиста на гостите, която съдията установи след преглед с ВАР.

След равенството Локомотив (Пловдив) събра 39 точки и е четвърти в Efbet Лига - с 1 точка повече от Славия и Левски. Берое е на 13-ата позиция с 21 т.

На "смърфовете" предстои пловдивското дерби с Ботев - в неделя (19 март) от 17:00 часа в Коматево. Берое пък ще домакинства на ЦСКА 1948 в събота от 12:00 часа.

Еfbet Лига - сезон 2022/2023
Класирането в Efbet Лига
Купа на България - сезон 2022/2023

ЛОКОМОТИВ (Пд) - БЕРОЕ 0:0

По-интересното от мача по минути
1 - Начало на двубоя.
18 - Пиер Зебли открадне топката от Серкан Юсеин, остана сам срещу Караджов и стреля, но право в тялото на опитния вратар.
29 - Още един шанс за домакините. Ерик Сорга овладя дълъг пас и от добра позиция стреля покрай дясната греда в аут.
45 - Добавеното време е 3 минути.
45+1  ЧЕРВЕН КАРТОН! Йосип Томашевич е изгонен и Локомотив остава с 10 човека на терена. Футболистът на домакините влезе грубо в краката на Божидар Пенчев. Първоначално хърватинът получи жълт картон, но след преглед с ВАР съдията Станимир Тренчев му посочи пътя към съблекалнята.
45+4 - Край на първото полувреме.
--------
46 - Начало на второто полувреме.
53   Отменен гол! Макс Челич изпрати топката във вратата на Локомотив (Пловдив), но след преглед с ВАР Станимир Тренчев отмени попадението заради игра с ръка на футболиста на Берое.
54  Грешка на Мартин Паскалев едва не бе наказана с гол. Защитникът на Локомотив (Пловдив) подаде неточно към Динко Хоркаш, топката попадна у Тонислав Йорданов, който обаче не отигра успешно.
82  Шанс за домакините. Матеус да Силва спринтира повече от 50 метра и излезе на добра позиция сам срещу Караджов, но стреля в обсега на стража, който изби в ъглов удар.
90 - Добавеното време е 4 минути.
90+5 - Край на мача - 0:0.

PFK Lokomotiv Plovdiv 1926
ЛОКО (Пд): 23.Динко Хоркаш, 50.Йосип Томашевич , 5. Тодор Павлов , 4. Мартин Паскалев, 13. Матеус Силва, 34. Петър Витанов, 15. Пиер Зебли, 14. Димитър Илиев (к) (90+2  33.Георги Каракашев), 10. Джовани Маркес (88  20.Милош Петрович), 9. Ерик Сорга (46  19.Денислав Александров), 7. Бабакар Дион
Резерви: 1. Илко Пиргов, 20. Милош Петрович, 99. Джовани Трупе, 19. Денислав Александров, 33. Георги Каракашев, 11. Ивайло Димитров, 6. Христо Иванов, 91. Петър Андреев, 21. Иван Михайлов
Треньор: Александър Томаш

БEРОЕ: 73. Иван Караджов, 2. Густаво Каскардо, 3. Сана Гомес (31  14.Педро Енрике ), 5. Зария Ламбулич , 6. Макс Челич , 8. Серкан Юсеин (64  9.Калоян Кръстев), 16. Симеон Мечев, 18. Клайдер Машедо, 21. Вини Трибуле, 77. Божидар Пенчев (84  17.Спас Георгиев), 98. Тонислав Йорданов
Резерви: 23. Иван Гошев, 9. Калоян Кръстев, 11. Денислав Станчев, 13. Дамян Йорданов, 14. Педро Енрике, 15. Георги Динков, 17. Спас Георгиев, 19. Васил Василев, 44. Атанас Йорданов
Треньор: Николай Киров

Пловдив, стадион "Локомотив"
Съдия: Станимир Тренчев

Легенда:  - гол,  - автогол,  - жълт картон,  - втори жълт картон,  - червен картон,  - смяна,  - опасно положение,   - контузия,  - преглеждане на ситуация с ВАР