Локомотив (Пловдив) победи с 4:0 Спортист (Своге) в контрола, играна в Банско. През първото „черно-белите” имаха надмощие, но създадените положения бяха пропуснати с лека ръка. Още в 3-ата минута Златински стреля, но ударът му бе спасен от вратаря на Спортист Стоянов. Последваха нови опасности, но пропуски направиха Мартин Керчев, Георги Петров и Рангел Абушев. В 18-ата минута след удар на Георгиев, Стоянов изби топката в корнер. В края на полувремето пловдивчани изпуснаха нови две положения. В 42-ата минута Ерош центрира от корнер в наказателното поле на Спортист, където Георги Петров отклони топката с глава, но Бенжелюн се размина с нея. Две минути по-късно Ерош подаде към Абушев, който нахлу в наказателното поле, но стреля слабо и Младенов изби от гол линията.

В началото на второто полувреме Локо поведе в резултата. В 47-ата минута Ерош центрира от фаул в наказателното поле на Спортист, където Абушев бе оставен непокрит и с глава прати топката във вратата на влезлия Димитров за 1:0. В 62-ата минута отново Рангел Абушев открадна топката от защитник малко пред наказателното поле на Спортист, след което реализира с удар в горния десен ъгъл. Шест минути след това пловдивчани получиха право да изпълнят дузпа, след като Георги Петров бе фаулиран в наказателното поле. Потърпевшият направи 3:0 от бялата точка. Пет минути по-късно Дани Кики стреля силно, но топката срещна левия стълб на вратата на Спортист. В 90-ата минута Том подаде към Ерош, който центрира на задната греда, където Кики свали с глава към Йотов и той бе оставен непокрит и вкара за 4:0./БЛИЦ

Локомотив (Пловдив) - Спортист (Своге) 4:0
1:0 Абушев (47), 2:0 Абушев (62), 3:0 Георги Петров (68-дузпа), 4:0 Цветан Йотов (90)