ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Ето как прогнозираха мача Дарин Ангелов и Гери Малкоданска в играта на БЛИЦ Букмейкър Efbet лига!

Локомотив (Пловдив) спря серията си от четири поредни мача без победа и се наложи с 2:1 като гост на Хебър в мач от 18 кръг на efbet Лига.

Домакините имаха по-чистите положения в началото на мача, но вратарят на „смърфовете“ Динко Хоркаш направи две решителни намеси. В 30-ата минута Ивайло Димитров откри резултата. Той се разписа с удар извън наказателното поле. Малко преди почивката Бирсент Карагерен беше близо до удвояване на аванса на Локомотив, но при удара му от фаул топката се отби в напречната греда.

В 55-ата минута Хебър изравни. Венсан Марсел проби по лявото крило, пусна топката успоредно на голлинията и от вратарското поле Ивайло Михайлов се разписа за домакините. Седем минути по-късно „черно-белите“ възстановиха аванса си. Петър Дебърлиев в рамките на една минута направи отлично спасяване и фрапантна грешка. Вратарят първо отрази удар на Бабакар Дион, но след това при изстрел на Джовани от границата на наказателното поле не се намеси добре. Топката се отби в ръцете му и влезе във вратата.

Winbet - на един клик разстояниe! (18+)

След това стражът на Хебър направи две важни спасявания, но в добавеното време отново допусна грешка. Той излезе неразчетено при центриране от корнер, а за негов късмет ударът на Матеус с глава се отби в напречната греда.

С този успех Локомотив (Пловдив) събра актив от 33 точки и измести Славия от четвъртото място. „Белите“ обаче имат мач по-малко, тъй като на 26 ноември приемат Лудогорец в отложена среща от 5 кръг. Хебър, който в последните си пет мача записа три загуби и две равенства, заема предпоследното 15-о място с 12 точки.

ХЕБЪР – ЛОКОМОТИВ (ПЛОВДИВ) 1:2
0:1 Ивайло Димитров (30), 1:1 Ивайло Михайлов (55), 1:2 Джовани (62)

ХебърХебър: 1. Петър Дебърлиев, 39. Ивайло Михайлов , 38. Хлеб Бухал, 27. Роберт Мазан, 28. Корнел Осира, 5. Мартин Михайлов,8. Алекс Серано, 3. Богомил Божуркин, 97. Венсан Марсел , 77. Октай Хамдиев (71-10.Пламен Крумов), 17. Арсенио Валпорт  (70-9.Адернисола Есеола)
Резерви: 22. Хадим Ндиае, 11. Цветелин Тонев, 19. Муса Сила, 10. Пламен Крумов, 23. Клаудио Бонани, 9. Адернисола Есеола, 98 . Георги Търтов
Треньор: Владимир Манчев

PFK Lokomotiv Plovdiv 1926Локомотив (Пловдив): 23. Динко Хоркаш, 50. Йосип Томашевич, 91. Райън Бидунга, 4. Мартин Паскалев , 13. Матеус Силва, 33. Георги Каракашев  (89-19.Александър Василев), 10. Джовани  (68-20.Милош Петрович), 14. Димитър Илиев, 9. Бирсент Карагарен (89-3-Луан), 11. Ивайло Димитров  (67-99.Преслав Борусов), 21. Евандро (56-7.Бабакар Дион)
Резерви: 1. Илко Пиргов, 3. Луан, 20. Милош Петрович, 5. Тодор Павлов, 99. Преслав Боруков, 19. Александър Василев, 7.Бабакар Дион
Треньор: Александър Томаш

София, „Васил Левски“
Съдия: Димитър Димитров

По-интересното от мача по минути
1 - Начало на мача
4 - Матеус пробва задна ножица, но след ударът му топката попадна право в ръцете на Дебърлиев
5 -  Арсенио Валпорт беше изведен сам срещу вратаря на Локомотив, но Хоркаш успя да избие
15 -  Октай Хамдиев се озова на стрелкова позиция, но в последния момент защитата на Локомотив успя да се справи с опасната ситуация
22 -  Нова добра намеса на Хоркаш. С върха на пръстите си изби топката в корнер след удар с глава на Ивайло Михайлов
30 -  ГОООЛ! Локомотив (Пловдив) открива резултата. Ивайло Димитров се разписа с удар извън наказателното поле, при който прати топката в долния ляв ъгъл на вратата на Дебърлиев
35 - Каракашев стреля от около десетина метра, но топката мина над вратата на Локомотив
44 -  ГРЕДА! Бирсент Карагерен стреля опасна от фаул отдясно на вратата на Хебър, но топката се отби в напречната греда
45+1 -  Отменен гол на Хебър заради засада на Мартин Михайлов
45+3 - Край на първото полувреме
----------------------------
46 - Начало на второто полувреме
55 -  ГОООЛ! Хебър изравнява! Ивайло Михайлов се разписа от вратарското поле, след като получи пас на пробилия по лявото крило Венсан Марсел
62 -  ГООЛ! Локо (Пловдив) си върна аванса. Петър Дебърлиев първоначално изби удар извън наказателното поле на Бабакар Дион. При продължилата атака на гостите Джовани стреля от границата на пеналта, а вратарят на Хебър направи грешка, топката се удари в ръцете му и влезе във вратата
83 -  Дебърлиев се разтегна, за да избие удар с глава на Мартин Паскалев
87 -  Роберт Мазан от наказателното поле на Локомотив стреля над вратата на Хоркаш
90 -  Отлична намеса на Дебърлиев след удар на Матеус
90+1 -  ГРЕДА! Дебърлиев напусна неразчетено вратата си при изпълнение на корнер, а след удар с глава на Матеус топката се отби в напречната греда
90+3 - Край на мача

Легенда:  - гол,  - автогол,  - жълт картон,  - втори жълт картон,  - червен картон,  - смяна,  - опасно положение,   - контузия,  - преглеждане на ситуация с ВАР