Локо (Сф) разгроми на своя стадион Локо (Пд) с 3:0 и завърши по най-добрия начин полусезона. Столичните "железничари" не срещнаха съпротива от пловдивските си съименници и стигнаха лесно до класическия успех.

Мачът започна отлично за домакините. Още в 10-ата минута защитникът на "смърфовете" Сингбо бе изгонен за нарушение срещу откъсващия се Зоран Балдовалиев. В  следващата минута Камбуров уцели греда след изпълнение на пряк свободен удар.

В 26-ата минута Камбуров отново пропусна, този път от 2-3 метра с глава не уцели вратата. В 36-ата минута голмайсторът бе изведен сам срещу вратаря и вкара дежурния си гол. До края на първото полувреме Балдовалиев се отличи с няколко пропуска.

През втората част домакините бяха пълни господари на терена и двата гола на Даниел Митев в 55-ата от воле и на Христо Златински в 75-ата минута бяха най-малкото, с което гостите от Пловдив се отърваха. Нападателите на Локо (Сф) се скъсаха да пропускат, като записаха и 4 греди, срещу 1 на гостите./БЛИЦ

Срещата по минути с БЛИЦ

1 - Начало на мача
2 - Зоран Балдовалиев е изведен сам срещу вратаря, но стреля много нескопосано високо над вратата
9 - Добра атака на "смърфовете" завърши с хубав удар на Комленович, който среща дясната греда
10 - ЧЕРВЕН КАРТОН ! Фелисиен Сингбо е отрстранен от игра за нарушение срещу откъсващия се сам срещу вратаря Балдовалиев
11 - След изпълнението на прекия свободен удар Мартин Камбуров нацели гредата
22 - Балдовалиев отново е изведен на добра позиция фронтално срещу вратата, но стреля в аут
26 - Центриране на Бандаловски стига до Камбуров, който от 2-3 метра стреля с глава, но топката се отбива в тялото на вратаря Акалски и излиза в корнер
30 - Много опасен удар на Румен Горанов от границата на наказателното поле минава на сантиметри над напречната греда
36 - ГОЛ! Мартин Камбуров е изведен отлично от Митев и сам срещу вратаря голмайсторът на Локо (Сф) не сгреши, 1:0 за домакините
41
- Асамоа центрира добре към Камбуров, който стреля с глава, но топката мина над вратата
45 - Една минута е добавеното време на първата част
45+1 - Край на първото полувреме
-------------------------------------------------------------
46 - Начало на второто полувреме
46 - Една смяна е извършена в състава на Локо (Пд). Тиаго заема мястото на Веселин Марчев
54 - Много добър удар на Балдовалиев след двойно с Камбуров, но топката минава над вратата
55 - ГОЛ ! Даниел Митев удвоява преднината на домакините след хубав удар от воле
59
- Добър самостоятелен пробив на Красен Трифонов, той стреля по посока вратата на Локо (Сф), но топката минава в страни
65 - Балдовалиев прави поредния си пропуск. След добро центриране той стреля с глава, но покрай вратата на Акалски
66 - Двойна смяна предприема Драгомир Окука. В игра влизат Марчо Дафчев и Христо Златински, а терена напускат Даниел Митев и Дяков
74 - Смяна в състава на гостите, Христиан Попов заема мястото на Комленович
75 - ГОЛ ! 3:0 за Локо (Сф), Христо Златински е точен след като се пребори със защитник на гостите и технично копна топката над вратаря Акалски
77
- Смяна в състава на Локо (Сф) Преслав Йорданов заема мястото на Балдовалиев
81 - Поредна много добра възможност за Локо (Сф), Камбуров е изведен сам срещу вратаря, но ударът му среща гредата, след което топката попадна в Златински, но добавката му бе избита от защитник
90 - Невероятен пропуск за Локо (Сф) след като Горанов и Йорданов последователно нацелиха напречната греда
90+3 Край на мача на стадиона в квартал "Надежда" Локо (Сф) разгроми Локо (Пд) с 3:0

Локомотив (Сф) - Локомотив (Пд) 1:0
1:0 Мартин Камбуров (36) 2:0 Даниел Митев (55) 3:0 Христо Златински (75)

Локо (Сф): 88.Валентин Галев, 22.Иван Бандаловски, 5.Георги Марков, 12.Дарко Савич, 11.Кристиян Добрев, 20.Светослав Дяков(66-10.Марчо Дафчев), 7.Румен Горанов, 9.Дерек Асамоа, 19.Мартин Камбуров, 28.Зоран Балдовалиев(77-25.Преслав Йорданов), 15.Даниел Митев(66-16.Христо Златински)
Резерви: 21.Юлиан Левашки 24.Иван Пасков 3.Илиян Гаров 10.Марчо Дафчев 30. Димо Атанасов 16. Христо Златински 25. Преслав Йорданов

Локо (Пд): 12.Кирил Акалски, 23.Георги Мечечиев, 30.Фелисиен Сингбо, 28.Петър Кюмюрджиев, 24.Мартин Сечков, 6.Деян Комленович(74-7.Христиан Попов), 10.Милан Милутинович, 19.Георги Данов, 16.Веселин Марчев(45-3.Тиаго), 14.Димитър Илиев, 15. Рафаел
Резерви: 1.Стоян Ставрев 7.Христиан Попов 18.Красен Трифонов 5.Георги Бъчваров 3.Тиаго 2.Бахри Шакир 9.Емил Стоев