Локомотив (София) завърши 1:1 с Интер (Баку) в първата си контрола от подготвителния лагер в Турция. За азерите цяло първо полувреме игра Петър Златинов, който можеше да вкара на "железничарите", но не успя.

В 20-ата минута при центриране в наказателното поле на Локо (Сф) и недобра намеса на защитата топката стигна до централния нападател на Интер Карлсон, който с глава реализира - 0:1.

В 56-ата силен удар на Искрен Писаров премина на сантиметри край страничната греда на азерите, а малко по-късно влезлият през второто полувреме Юсеф Идриси също бе в изгодна позиция, но в крайна сметка пак нямаше гол.

В 89-ата минута Марчо Дафчев пропусна отлична възможност, като стреля високо над гредата на азербайджанския вратар Ламая. Но още при следващата атака на "железничарите" Дафчев се реваншира за пропуска си, вкарвайки за 1:1 след центриране на Идриси. /БЛИЦ

ЛОКО (Сф) - ИНТЕР (Баку) 1:1
0:1 Карлсон (20), 1:1 Марчо Дафчев (90)

Съставът на Локо (Сф): Боян Пейков, Ивайло Димитров, Дарко Савич, Йордан Върбанов, Кристиян Добрев, Румен Горанов, Светослав Дяков, Искрен Писаров, Джемал Джонсън, Владислав Романов, Преслав Йорданов (Атанасов, Караджинов, Идриси, Дафчев, Манолов, Гаров)