Убедителна победа със 7:1 постигна Локомотив (Горна Оряховица) в последната си контрола в Турция. Обявеният двубой срещу Буюкчекмеджеспор обаче пропадна, тъй като домакините са ангажирани с официални мачове. Вместо това горнооряховските „железничари” срещнаха в Буюкчекмедже младежкия тим U21 на друг местен клуб - Тепеджикспор. Избраниците на Сашо Ангелов логично имаха пълен превес. Явор Генчев сложи началото на головата серия, а после два гола добави брат му Любо Генчев. Надмощието на локомотивци бе пълно и донесе четвърто попадение, дело на  новото попълнение на "Локо" нападателят Юлиан Ненов. Това бе и първи гол с черно-белия екип на юношата на ЦСКА. До почивката домакините от Тепеджик спор върнаха един гол за 4:1.

И през втората част „черно-белите” продължиха да диктуват играта. Радослав Байчев при поредната атака се разписа за 5:1. Шестият гол отбеляза Антоний Балъков, а Янаки Смирнов оформи крайното 7:1.

Така "железничарите" приключват подготовката си в турския курорт Кумбургаз без загуба - с две ремита и победа. Отборът тръгва за България днес по обяд и късно вечерта се прибира в Горна Оряховица. Локо (ГО) ще изиграе още две контроли от предсезонната си подготовка. На 7 февруари е проверката с „Ботев“ (Гълъбово), а седмица по-късно с „Ботев“ (Пловдив), което е и генерална репетиция за гостуването във Варна на Черно море на 21 февруари в първи четвъртфинал за Купата на България.