Легендата на Локомотив (София) Атанас Михайлов-Начко бе почетен с двубой между ветераните на тима и звездите на България, който завърши с победа след дузпи за "железничарите". Абсолютният рекордьор по голове за националния отбор си отиде на 1 октомври 2006 година, а ако бе жив днес щеше да навърши 64 години.

Близо 300 души изгледаха двубоя, който завърши 2:2 в редовното време и определи победителя чрез изпълнение ан наказателни удари, където тимът на Локомтоив спечели с 4:2.

Преди мача специални плакети за заслуги към българския футбол получиха легендите Димитър Якимов и Димитър Ларгов, а след неговия край такъв беше връчен и на Иван Деянов, друга легенда на Локомотив (София).

Срещата беше прекъсната в 10-ата минута с аплаузи и след това минута мълчание в памет на Атанас Михайлов по номера, с който бе известен на терена.

Селекционер на ветераните на Локомотив (София) беше Владимир Лалов с помощник-треньор Михаил Михайлов, един от синовете на Начко. Александър Манолов пък беше селекционер на Звездите на България.

Резултата бе открит от Бойчо Величков, който сам спечели дузпа и я реализира. Сашо Начев изравни за Звездите след пас на Емил Спасов, а синът на Начко - Виктор Михайлов, който пое лентата на Локомотив от Ангел Колев се разписа за 2:1. През второто полувреме Емил Спасов изравни за 2:2.

При дузпите за Локомотив точни бяха Нако Дойчев, Иван Пасков, Кристиян Добрев и Кирил Метков. Владимир Манолков отрази удара на Методи Деянов от звездите, а Владимир Манчев прати топката в аут. Точни за сборната селекция от бялата точка бяха Сашо Начев и Емил Спасов.

Локомотив (София)-ветерани: Борис Манолков, Антон Велков, Кирил Метков, Бойчо Величков, Димитър Васев, Ангел Колев, Кристиян Добрев, Христо Коилов, Георги Бонев, Никола Димитров, Нако Дойчев (Владимир Манолков, Валентин Николов, Виктор Михайлов, Иван Пасков, Михаил Михайлов, Ивайло Аспарухов)

Звезди на България-ветерани: Стефан Стайков, Милен Радуканов, Сашо Начев, Владимир Манчев, Стефан Павлов, Ради Здравков, Емил Спасов, Гошо Гинчев, Александър Томаш, Методи Деянов (Емил Бучински, Красимир Горанов, Божидар Искренов, Ангел Станков)